Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátom játszani velem?

Figyelt kérdés

Mikor mondtam, hogy játszhatnánk együtt, azt hittem, nagyon meg fog örülni, de csak annyit mondott, hogy jó majd keresünk neked valamit :( és azóta sem volt semmi.

számítógépes játékokról van szó és 21 évesek vagyunk. miért nem örül neki hogy szeretnék vele együtt játszani? kicsit rosszul esik.


2015. febr. 24. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
2 ok lehetséges amitől fél. Vagy nagyon béna lennél és nem akarja magát égetni veled vagy jobb lennél mint ő és a haverok inkább veled játszanának mint vele :D
2015. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egyedül szokott játszani nem a barátival. én még sosem játszottam semmi ilyesmit de nagyon szeretnék kipróbálni úgyhogy nem tudom mennyire vagyok béna. de ha az is lennék, akkor is zavar hogy nem akarja. ha nekem lenne valami hobbim és szeretné kipróbálni, nagyon örülnék neki attól függetlenül, mennyire béna benne vagy sem
2015. febr. 24. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja hát dicséretes, hogy ki akarod próbálni. Én nem tudom, mi baja lehet, ennek örülnie kéne. Vagy legalábbis én örülnék a helyében. :D
2015. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyelj. Töltsd le otthon te is amivel játszik, próbáld ki és majd meglátod :D Fogadjunk LoL-ozik :D
2015. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meik jatek? Lehet h csk szuksege vn egy kis "maganyra" v is hogy pl amikor kikapcsolodik es nm vld vn szval egy kis magánélet ... bár nemtudom mennyit talalkoztok ,mennyit vgytok eggyutt stb... én orulnék ha a párom akarna velem játszani :D
2015. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így is nagyon ritkán találkozunk és odafigyelek rá, hogy ne az az idegesítő barátnő legyek, aki mindig rajta lóg.
2015. febr. 24. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Én most úgy játszanék veled!
2015. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon édes tőled :)
2015. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet az úgymond a ,,magánszférája", ahol kikapcsolódik a mindennapokból. Sajnos ha játékfüggő és nem fordít rád már időt, tapasztalatból mondom, hogy nem biztos, hogy jó vége lesz, ha nem hívod fel erre a figyelmét...
2015. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet CSGO-zik és meg akar menteni az oroszoktól.
2015. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!