Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az egyetlen aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki örül h az élete így alakult?

Figyelt kérdés

Sosem játszottam kapcsolatosdit egyszerűen nem volt rá igényem. Meg másra is tudom áldozni a drága időmet.

Nem tartozom azok közé akik sírnak h "Jaj elmentek a legszebb éveim" és nincs pasim/ nőm.


Lehet egyedül vagyok ezzel de számomra a stabilitás sokkal fontosabb mint egy kapcsolat.

És mielőtt v ki megint a nagy Ö-s dumával jönne csak szólók h minden ilyen "alkalmat" udvariasan lezártam.

Valahogy egyébként azt vettem észre h akik ezt játsszák azok ép csak 1 doboz gyufán nem vesznek össze.


Számomra értelmetlen dolgokon vitáznak és a problémáik kicsinyesek és amikor meg a kapcs megy a kukába akkor meg nem is volt annyira jó. Akkor meg minek csináltad ?

Nem sajnáljátok erre az ostoba játékra a drága időt ?


Bár lehet tényleg egyedül vagyok ezzel.

27 F



2015. febr. 24. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy neked nem kell, másnak kellhet, és működhet.
2015. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is jólenne...nekem mindig viszonzatlan volt erre születtem:(27 N
2015. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne szeress bele bárkibe! ez az 1 szabály van a kapcsolatban nekem ha lenne barátnőm akkor én biztosan nem dobnám,vesznék össze vele mert tudom értelmetlen lenne összeveszni.amúgy azért siránkoznak mert a legtöbb lánnyal bunkónak kell lenni és flegmásnak,de én nem akarok ilyen lenni (forever alone) nem csak te vagy így ezzel.
2015. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furcsán hangzik, de én csak gyereket szeretnék nevelni, férfi nélkül.:)

20/L

2015. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es szerintem arra simán találsz jelentkezőt.
2015. febr. 24. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Még csak 27 vagy de mondjuk 40 évesen már csak fog mellőled hiányozni valaki, nem?

De ha nem akkor sem baj, örülj neki, hogy neked nincs szükséged erre.

2015. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

minek kelsz fel reggel, ha este úgyis lefekszel...

(szándékosan nem a kaja-végtermék példát hoztam, mert az szükséglet)

2015. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van kérdező, és nem vagy egyedül.

Sokáig magamat hibáztattam hogy a szerep amit a társadalom elvárt tőlem abban nem éreztem jól magam. Most kezdek rájönni hogy én egyszerűen nem erre születtem és másban érzem jól magam.

25F

2015. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. febr. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!