Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tinédzser lányoknak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinédzser lányoknak miért a "rosszfiúk" jönnek be?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon idegesít,hogy a tizenéves lányok (12-17,persze van kivétel) sírnak,hogy átbasszák őket a fiúk meg mit tudom én,de most ők nem látják,hogy kivel állnak össze??Vagy mi?!

2015. febr. 24. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudod, sok esetben a SZERELEM miatt "vakság" van...
2015. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Mert "izgalmasak" es ok altalaban jobban neznek ki.

Ez mindig is működött sajnos.

2015. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak a tinédzser lányoknak, hanem minden csajnak.


A kulcs pedig haver abban van, hogy a nők férfit keresnek, egy rosszfiú pedig közelebb áll ehhez az ideálhoz. Inkább vannak egy rosszfiúval, aki tekintélyt árasztó, és mer nemet mondani, aki mellett biztonságban érezhetik magukat, mint egy jófiúval, aki nem tud nemet mondani, önbizalomhiányos, és még a nőt sem tudja megvédeni, akit szeret.


Nem kell rosszfiúvá válnod, ha csajt akarsz, csak légy férfi. Ez a siker titka. Sok sikert.

2015. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Minden fiú rosszcsont.
2015. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"a jókkal mindig kib4sznak..."

na ezért váltottam stilust :D és erdményesebb vagyok az ismerkedés során :)

2015. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert az érzéseikre hallgatnak, a racionalitást pedig figyelembe sem veszik a döntéseiknél. Ez pedig nem mindig kifizetôdô.
2015. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

@18:07


A nők alapól nem racionális beállítottságúak, hanem érzelemközpontúak.


Ezt bizony illene tudni minden pasinak.

2015. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7: Tudom. Pont ezért szeretik a rosszfiúkat. :) Mert aki tud racionálisan dönteni, az nem a rosszfiú után fog vágyakozni.
2015. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyébként engem is idegesít ez a tény, de reménykedek, hogy egyszer találok egy lányt, aki nem ilyen.
2015. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

@18:10


Nem egészen így mennek a dolgok. A nők arra vannak beprogramozva, hogy a férfiakhoz vonzódjanak, amint pedig fentebb kifejtettem, a rosszfiúk közelebb állnak ehhez az ideálhoz. Az, hogy ez a vonzódás az érzelmek szintjén működik, az egy dolog. Sajnos efelől nincs kivétel, az összes nő ilyen, szóval jobb ha megbarátkozol ezzel a gondolattal, és ha eddig nem viselkedtél férfiként, akkor kezd el most.

2015. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!