Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tinédzser lányoknak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinédzser lányoknak miért a "rosszfiúk" jönnek be?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon idegesít,hogy a tizenéves lányok (12-17,persze van kivétel) sírnak,hogy átbasszák őket a fiúk meg mit tudom én,de most ők nem látják,hogy kivel állnak össze??Vagy mi?!

2015. febr. 24. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10:


A tipikus jófiúk nem állnak közel a férfi ideálhoz, ebben egyetértünk.


De a rosszfiúk miért állnak közelebb? A beképzeltség, (Nem magabiztosságról beszélek nem is határozottságról. Azokra szükség van. A beképzeltség más.) az agresszivitás, a bunkó viselkedés...

Ezek miért nem kiábrándítóak?


Egy igazi férfi szerintem az, aki mellett biztonságban érzi magát a nő. Nem igaz?

De az agresszív rosszfiútól nem fél a nő? Akármikor megverheti, megalázhatja.

2015. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Izgalmasabbak sok esetben gondolom,mondjuk én nem ilyen szempontokból szoktam nézni :D

Rockerek és kockák (nem a dagadt,sivár életűek) a gyengéim :$

2015. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó én vagyok a te embered akkor :D Bár nem vagyok az a tipikus rocker.
2015. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na írjak én is valamit. A lényeget már leírták többen is.. Srácként mondom.. lányban is baromi idegesítő az amikor totálisan alárendelik magukat neked és csak a kedvedben akarnak járni minden egyes alkalommal.. Ezzel még nem lenne gond, DE. Na most beszéljünk a fiú részről. Szerelmes v. sem minden baromságot megcsinál az adott lánynak, az meg így a fiú tökeivel játszadozhat ahogy tetszik neki. Szóval alárendeli magát a lánynak és az minden csak nem vonzó.. Én is beleestem ebbe a hibába.

Rövid leszek öregem. NEM JÁRHATSZ mindig a csaj kedvében.. ha valami neked nem tetszik azt mond ki, be is szólhatsz néha-néha, ha valamivel problémád van.. Persze ezt lehet normál hangnemben is megtenni nem, mint a bunkó réteg szokta. Na és ez a különbség : a bunkó idiótát nem fogja érdekelni, hogy mit gondol a csaj, ha ezt vagy azt mondja. Csak kiböki is kész. Ezért van "Közelebb" a bunkó réteg a férfi ideálhoz.

2015. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mert a rossz fiúkból árad a magabiztosság,hiába önfejüek ha a szerelmükért még össze is veretnék a képüket. A lányoknak mindig kellett a biztonság érzet,nah meg a szexuális kisugárzás...minden nő (mégha titokban is) arra vágyik,hogy neki vágják a falnak és úgy ba**ák meg,érezni akarják az erőt,hogy a férfi irányít le veszi a vállukról a terhet,bízhatnak benne. Hiába papolnak egyenjoguságról,szeretik ha a férfi alárendeltként viselkedik velük.
2015. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!