Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőknek/lányoknak súlyzós...

Nőknek/lányoknak súlyzós edzés mellé milyen étrend kell?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan arányokban tömegnövelő mint a férfiaknál? Nővérem most kezdett súlyzós edzésbe, de rengeteget is eszik mellé, én szerintem elég rosszul fog így kinézni..én nem értek hozzá de látom hogy basszus 3-4 oránként megeszik egy adag kaját. Meg újabban porozni is szeretne mellé (szerencsére szüleink nem engedik), az ártana neki? Mert még csak 16 éves! Lehet nem ilyenkor kéne elkezdeni minden hülye fehérjeport..

Nektek mi a véleményetek?



2014. nov. 16. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

A nővéred okos, te és a szüleid meg nem.

Ez a véleményem.

A testvéred a leírtakból teljesen jól csinálja.

2014. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó én csak őt féltem, mert nem akarom hogy valami 80kilós kolosszus legyen lány létére vagy hogy ártson neki a mesterséges cucc
2014. nov. 16. 17:36
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A nővéred lesz szép, mert a test formáját az izmok adják, nem a háj.

Izomkolosszus meg csak koxszal lehet.

2014. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Inkább olvass, te is, a szüleid is, meg a nővéred is és lesztek ilyen hülyék.

Kezdetnek pl a Sárga Kapszulát, netről is letölthető.


Egy nő meg sosem lesz 80kg-os izomkolusszos (80kg-os lehet, de izomkolusszos 100%, hogy nem).


A fehérjeporra mondod, hogy mű? Na bujjá' el, amit te eszel meg, az nem mű?

2014. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
*..nővéred is és nem lesztek ilyen hülyék.
2014. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm. Hát attól jobban félek hogy háj jön rá, nem izom ennyi kaja mellett, mert csak heti 3at edz de mindennap rengeteg eszik és ráadásul már nem is mindig hajlandó megenni amit a család többi tagja hanem külön kaját csinál.. most mi reagáljuk túl vagy ő túl makacs?
2014. nov. 16. 17:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ti reagáljátok túl. Ha a nővéred kiakad, teljesen megértem.

Legyetek segítőkészek, ne hátráltassátok, edzen,egyen nyugodtan, szedjen táplálékkieg.eket, nem lesz nyócmázsás zsírdisznó hanem egy szép,sportos nő lesz belőle.

Borbély Angéla se csúnya, pedig ő is használ "porokat", sokat eszik és edz is. [link]

2014. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Neked. Annyira nehéz valahogy elhinnem, de megpróbálom és támogatóbb leszek vele szemben.
2014. nov. 16. 18:02
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Utána kéne járni a dolgoknak. Téves képzeteid vannak a női edzésről és a tápkiegekről is.
2014. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
a kox és a fehérjepor ég és föld.. és kell a tömegnövelő étrend is, mert ha nem enne semmit szerinted hogy formásodna?
2014. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!