Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Nálatok hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

A ti párotok szokott szólni, ha valahova elmegy?

Az enyém soha nem szól, pedig már rengetegszer megkértem, hogy mondja, hova megy, mert akkor nem aggódok, hogy még hajnali háromkor se ért haza. Együtt lakunk amúgy.

Vagy ez nem olyan lényeges? Fordítva elvárja, hogy én szóljak kivel, merre megyek. Elég rosszul esik ez a dolog.

Nálatok ez hogy van? Én reagálom túl?


2015. febr. 25. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Tőlem is mindig meg kérdezi , és én is tőle nem azért mert nem bízom benne. De ne adj isten történik vele , valami tudom hol van és kivel ment el. Mond el hogy neked rosszul , esik vagy máskor te se közöld vele , hadd idegeskedjen észhez fog térni. Nem kell egyből rosszra gondolni...
2015. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem még azt is elmondja hogy melyik boltba megy vásárolni, hogy tudjam hogy az milyen messze van és kb. mennyi idő mire haza ér, és onnan is néha felhív hogy mi kell meg szól hogy nagy a sor és sok idő mire végez. Oké ez már túlzás, de én örülök neki.
2015. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tehát a palid soha nem szól ? vagy a csajod ?

(bár a lényegen nem változtat)

2015. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
soha nem szól
2015. febr. 25. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
úgyértettem h csaj vagy ? :D
2015. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a nő vagyok igen
2015. febr. 25. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen kapcs ez akkor ? ez egy alapvető dolog...én nemtudom mostanság sok iylet hallani hogy hajnalba se jönnek haza nem is szól stb...mintha nem is becsülnék a csajokat\nőket\lányokat ?! miez a világ? :D
2015. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!