Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor miért is jött velem össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor miért is jött velem össze?

Figyelt kérdés

11 hónapja járunk a barátommal. Elég komplikált dolog, ahogy összejöttünk, elvesztettem a barátomat, neki az egyik legjobb haverja volt... Mindegy is. Akkor vörös hajam volt, kockás inget hordtam, és erősebben sminkeltem ( szemhéjtus, óriási pillák, olykor alapozó, pirosító, és halvány rúzs is ). Később kiderült, hogy annyira nem csípi a sminket. Jó... Akartam neki tetszeni, és egyre kevesebbet sminkeltem, persze a szempillaspirál megmaradt. Aztán befestettem a hajam nagyon sötét barnára a suli miatt, és azt mondta, hogy ez sokkal jobb, jobban bírja a természetes hajszínt. Jó.

Pár napja beszélgettünk. Mondtam neki, hogy olyan jó, hogy végre megtaláltam a stílusom öltözködésileg. Eddig mindenféle stílusban öltözködtem, ami jól esett... Bírom az ingeket, bő felsőket, magasított derekú nacikat, alapvetőleg a 90-es évek stílusát. Na hát ő most kijelentette hogy az neki nem tetszik... De hát eddig is öltözködtem így, csak nem mindig. Azt mondta, legyek, aki akarok, nem szól bele, de múltkor nagyon leszólta, leszbikusnak nevezte az újonan vett bakancsomat, holott megkérdeztem, hogy megvegyem-e, tetszik-e neki, azt mondta, hogy az én dolgom.


Konklúzió: összejött velem, úgy, hogy elméletileg teljesen úgy néztem ki, ami neki nem tetszik. Csak szánalomból, vagy mi van? Nem értem őt... Persze, követni fogom a stílusom, de azért neki is tetszeni akarok, és ez így kaki.

18/L



2015. febr. 25. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
a fickók normál esetben nem bomlanak sem a divatért sem a makeup-ért. Szerintem ne tulajdoníts ennek nagy jelentőséget.
2015. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jajj Drága :D

Köszönj el tőle! "A sarkon túl sokkal jobb vár, aki úgy szeret amilyen vagy" Ő meg keressen egy Barbie-t ha megakarja mondani mit vegyen fel :D

2015. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!