Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Odaadtam a bugyimat de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KReka19 kérdése:

Odaadtam a bugyimat de már bánom. Megcsaltam ezzel a páromat?

Figyelt kérdés

Másodéves vagyok egy pesti fősuliban, ahol az utóbbi hónapokban összebarátkoztam az egyik szaktársammal. A fiú (neveket nem említenék) kicsit magányos, de nagyon kedves, kicsit tetszik is, de már másfél éve vagyok komoly kapcsolatban. Múlt héten szerelmet vallott én meg visszautasítottam kicsit durvábban, mint kellett volna. szerintem megbántottam :// Napokkal később megtörtem a jeget és leültem beszélni vele, megmondtam neki hogy én szeretem a páromat és sose hagynám el. Ekkor elkérte a bugyimat. Csak igy :SSS Nagyon lefagytam, szó nélkül felrohantam a koleszba. Aztán nem tudom mi ütött belém mert eszembe jutott a szomorú tekintete és másnap (pénteken) mielőtt elindultam volna vidékre haza a tegnapi bugyimat begyűrtem egy kis szatyorba és a suliból kifelé menet odanyomtam az „ő” kezébe amolyan bocsánatot kérő nézéssel. A fantáziátokra bízom mit csinálhatott vele… De most úgy érzem, hogy megcsaltam a páromat ezzel, pedig soha nem tennék ilyet!!

Más már volt hasonló helyzetben? Nagyon szarul érzem magam visszakérni meg nincs merszem ://


2015. febr. 25. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs...
2015. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora forma :D remélem lekapja magát vele és elküldi a párodnak :D
2015. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jó alaposan kiszopkodta belőle a sunanedveidet, aztán meg beleverte a f_szát. Hülye idióta vagy :D :D
2015. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is szeretlek téged.Odaadod a péztárcádat?
2015. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Jázi :) ***** válasza:
100%
Ez gáz, komolyan
2015. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkoznod...


Nem, a bugyi odaadása egy retardáltnak nem megcsalás. :D

Van az ember életében néha, amikor rövidzárlatot kap.

2015. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Te valami ritka nagy idióta lehetsz..
2015. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is kicsit magányos vagyok, de nagyon kedves, szomorúan nézni is tudok, szívesen megdugnálak, cím?
2015. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 MolotovPunk ***** válasza:

Érdekes sztori.:D

De eléggé No Comment kategória...

2015. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Én évek után sem ismerném fel a barátnőim bugyijait. Egy-kettőt talán, de úgy a nagyját egyáltalán nem vágom.

Ez nem megcsalás. Én jót kacagnék rajta ha elmondana nekem így egy ilyen történetet.

Miért is érzed ezt csalafintaságnak ? Én inkább örülnék neki, hogy még véletlenül sem sodort össze az élet ekkora perverzzel.

2015. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!