Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este szakított velem a párom nagyon csúnyán és mondhatni ok nélkül. Nagyon padlón vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel foglalhatnám le magam, suliba se tudtam bemenni amit így utólag megbántam mert most itthon fogok ülni egész nap és gondolkozni fogok ami felőröl. Nagyon szomorú vagyok, úgy érzem, mintha a szívem rendesen fizikailag fájna... Ti mit tettetek hasonló helyzetben?
2015. febr. 26. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit, egy ideig fájni is fog. Majd elmúlik.
2015. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld megbeszélni vele
2015. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismeros..csak en nyaron jartam igy. Gondolj bele, miutan szakitott velem, egesz nyaron csak sirtam es magam alatt voltam, es en is ereztem azt a borzalmas fajdalmat. Nyaron nincs suli...meg a lehetosegem sem volt hogy suliba mehessek.


De mint latod, tuleltem. Neked is sikerulni fog. Probald meg elterelni a figyelmedet. Ha ez nem sikerul, akkor sird ki magad lassu es szomoru zenekre. Nekem is ez segitett. Minden ejszakamat atsirtam, es jobb lett, de meg tegnap este is eszembe jutott, es sirtam. Igaz hogy nyaron tortent...de bennem mely nyomot hagyott.


Szoval sird ki magad! Hidd el megkonnyebbulsz:)

2015. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!