Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egész nap nem eszem semmit...

Egész nap nem eszem semmit csak vizet/teát iszom és este eszem mondhatni bőségesen. Ezzel fogyhatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem pont fordítva kéne: reggel bőségesen, este alig.
2011. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

úristen..........ez most komoly kérdés hogy ha este telezabálod magad akkor fogyni fogsz?:D

alapból nem jó ez a módszer,enni kell,nem 1x 1 nap hanem minimum 3x. nem tudom mikor fogják már fel az emberek,hogy az ilyen fogyókúrának semmi értelme.

egyél normálisan,csak figyelj arra,hogy mit és mennyit,plusz mozogj.kardió a legjobb!

2011. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
ez így nagyon rossz...pont azt mondják, hogy reggelizz, mint egy király, ebédelj, mint egy átlag ember, és vacsorázz, mint egy koldus.
2011. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
Utolsó! Ezt még nem hallottam,de tetszik :)
2011. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bix ***** válasza:
ha globálisan kevesebb kalóriát viszel be így is mint az igényed akkor fogyni fogsz. más kérdés hogy mi értelme van egész nap alacsony vércukron tengődni, ha nem tudod rendesen tolerálni akkor zabarohamokkal küzdve meg kóvályogva, este meg rendberakni, de utána aludni... ezt pont fordítva szokták pont a leírtak miatt.
2011. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előző válaszolóknak.Szerintem ezzel még a gyomrodat is tönkreteheted h egész nap nem eszel semmit aztán telezabálod magad.Inkább egyél naponta 5x keveseket!
2011. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tini koromban igy hiztam ek. egesz nap semmit nem ettem estefele meg rendesen teleettem magam. plusz 13 kilo volt az eredmeny.
2011. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ejfelkor elmesz egy 2 orat edzeni es hajnali 1-2 korul felszel le minden nap, akkor jo.
2011. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!