Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, ti csinalnatok?

Figyelt kérdés
Mindenki valasza erdekelne. Szoval a kerdesem annyi lenne, hogy adott egy fiu/ferfi/lany/no aki jol nez ki es tetszik is neked, de van egy nagy baja... a szaga... szoval budos, ti jarnatok vele?? Legyszi kort es nemet is irjarok. Koszi :)

2015. febr. 26. 21:51
1 2
 11/15 anonim válasza:
NEM Ő LÉTEZIK! egy monszter trekk
2015. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen.

18F

2015. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez vmi hiperhidrozis szeru dolog, pl. a laba akarhogy is probalja mosni, mindig izzad, es szaglik is? Mert sajnos ismerek egy ilyen sracot, es nekem rossz a szaglasom DEEE ezt meg en is megereztem, es csak az birja, akinek nem mukszik az orra sztem.
2015. febr. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sza. Alex válasza:

Szerintem ezen nem nagy feladat változtatni. Gondolom nem hajléktalan... :D. És ha fontos vagy neki és elmondod hogy ez zavar téged, biztos jobban odafigyel magára.

Valahogy óvatosan vezesd fel. :)

Az egyik oszt társam is baromi igénytelen. Nagyon büdös (f21) baromi igénytelen. Aztán valami csoda folytán megismerkedett egy lánnyal és azóta igényesebb lett.

F20

2015. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sza. Alex válasza:

Demondjuk feltételezzük azt, hogy még ígyis büdös marad...

Én nem járnék vele. Ha nem is veszem figyelembe mások véleményét, szerintem elég zavaró lenne az ágyban...

2015. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!