Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne szenvedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szenvedjek?

Figyelt kérdés
A párommal eléggé elhidegültünk egymástól, és közben megismerkedtem egy férfival, aki szintén kapcsolatban van, de már ő sem érzi azt a párja iránt, amit régen. Közel kerültünk egymáshoz ezzel a férfival, és úgy érzem, bele is szerettem. De időközben rá kellett jönnöm, hogy ő igazából nem akarja elhagyni a jelenlegi párját, kizárólag titkos viszonyt szeretne velem. De ez így nekem nagyon fájdalmas. Nem akarok csupán egy lehetőség lenni, aki ott van, ha épp arra van szükség. Nem tudok rajta eligazodni sem, mert azt is érzem, hogy érdeklem, de azt is, hogy nem. Most nehezít a dolgon az is, hogy kiment külföldre dolgozni, és így most kb. haveri szinten beszélgetünk. Úgy érzem, sajnos ebből jó kapcsolat úgysem lesz sosem. Mit tegyek? Szakítsak meg vele minden kapcsolatot? Bár belehasadna a szívem, de ezt látom a leghelyesebb megoldásnak. Ha így marad minden, ahogy most van, akkor is szenvedek.
2015. febr. 27. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Rázd fel a kapcsolatod, próbáld rendbe hozni, ne kifelé tekintgess ! Ha pedig már nem akarsz foglalkozni vele, akkor ne csald meg a párod... szakíts vele, zárd le és úgy kezdj bele egy újba. Ezt a másik illetőt meg ne zaklasd, ha kapcsolata van nem kell oda 3. személy ;)


20F

2015. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem zaklatom, mivel ő keres.
2015. febr. 27. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolat nem lenne, akkor inkább szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert idővel elmúlna a szenvedés, ha foglalkozol vele, meg belekeveredsz ilyen rossz szituba, hogy csak egy valaki vagy, ha kanos elér téged, az rosszabb lenne és hosszadalmasabb. Plusz a barátod még ha haragusztok is egymásra legyen benned annyi tisztelet, hogy félre nem lépsz, akkor inkább szakíts és kezdj tiszta lappal egy új életet.
2015. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kapcsolatot már ne rázd fel, hiszen nem akar elszakadni a párjától.Tehát nem eléggé szeret ahhoz.

Vess véget minnél hamarább, annál előbb beforrnak a sebek.

Gondolom nem szeretnél csak szerető státuszban maradni.

2015. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat! Igazatok van, csak olyan nehéz döntést hoznom. De sajnos minél tovább húzom, csak nekem lesz rosszabb.
2015. febr. 27. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!