Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis es hiheto. Hogy naponta 2x nem megy a szex egy pasinak? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Tudom hogy szeret.imad a parom

En vele imadom a szexet...szerinte kicsit nimfoman vagyok.nekem naponta 3x is menne...foleg amiota fogigatlot szedek.jobban kivanom...folyamatos kieleguletlenseget erzek.

Neki kicsit sok a napi2. Ezert lelankad vagy nem all fel neki

31eves.


Nos kerdeztem mar tole hogy mi bantja.azt mondja nincs baj. Csak nem tud koncentralni...en ezen felhuzom magam.mert nem ertem miert nem megy neku. A testemmel az alakommal.higieniammal nincs baj.


Az elejen gumival csinaltuk. Akkor azt mondta azert nem all fel neki neha meg lankad le mert gumival nem erez...meg tulnedvesedtem

Miatta ekkezdtem fogigatlot szedni. De igy sem okes.

Megcsalni tutira nem csal meg.

Rendszeri t ha elkezdjuk all neki.eltelik2perc es menet kozben lelankad. Hiaba minden...


Nagyon megalazo ez nekem. Masnal van ilyen.mit tegyek?


2015. febr. 27. 13:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szervi problémája van, bár én nagyon nem értek a férfiak működéséhez.
2015. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
én be segítek, hogy meglegyen a napi 3 ;)
2015. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Hát olyan van hogy ha teljesen kimerült vagyok akkor nem áll 100%-osan, de olyan még nem volt hogy ha benne voltam akkor lelankadt volna, és a napi 2 az szerintem abszolult nem sok.

29/F

2015. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ez mostansag van kb. 1-2hete.

Azt mondta napinta 2x nemi nem megy...es szerinte az a baj hogy surun csinaljuk.

Szerintem ez hulyeseg.mivel van hogy mar napi1x sem megy neki.

Azt mondta csinaljuk 2naponta...de Istenem en meg szenvedek mert kivanom. Megujjazni kinyalni ritkan szokott :( pedig tehetne valamit az ugy erdekeben. Mert ha szobahozom a masztit egybol mondja hogy ne csinaljam



Mit tegyek? Keressek mast? Lepjek felre? Varjak?

2015. febr. 27. 13:26
 5/24 anonim ***** válasza:
Javulni nem fog, ha nem tudod elfogadni és ennyire zavar akkor keress mást, jobb mintha félre lépnél.
2015. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Bemhiszem hogy szervi baja van


Szerintem valami bantja es agyal...de nem mondja el...hiaba faggatom.



Szerintem sem sok a napi2.

Eddig nem volt baj a mennyiseggel.

Tudom hogy szeret de alug er hozzam mintha nem akarna engem testileg.

Pedig meg csal 4honapja jarunk :(


Konyorgom segitsetek

2015. febr. 27. 13:28
 7/24 anonim ***** válasza:
Nos, erre a kérdésre csak annyit tudok írni, hogy teljesen ledöbbentem, mert ezt a kérdést szó szerint én is írhattam volna....hogy én mit csinálok? Várok amíg lesz kedve...mi mást tehetnék. Szóval csak annyi, hogy maximálisan megértelek....
2015. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Legelőszöris ne cseszegesd ezzel, főleg ne szex előtt, közben vagy után. A pasik nagyon érzékenyek tudnak lenni, s ez szorosan összefügghet a potenciával.

Tegyél meg mindent, izgasd, imádd, közben mozogj, nyögj, ami jól esik.

Amúgy ez lehet testi gond is, vagy valami bántja, esetleg fél az újabb kudarctól, nagyon leterheli a munka, akármi. Vagy egyszerűen csak ő nem igényli annyira, ilyen is van.

N

2015. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mi a megoldas...de ez nekem nagyon onbizalom rombolo.

Az elejen imadta a szexet....nem csinaljuk sablonosan sem. Jo az alakom

Akkor mibaj??????

Biztos baj van de en ettol szenvedek mivel en meg kieleguletlen vagyok.

Most komolyan masztizzak napi3x????mert nem merek a pasimhoz erni mert o neki nem megy a szex.



Elkezdjuk minden ok...all mint a covek elvezi...aztan lelankad BENNEM

2015. febr. 27. 13:31
 10/24 anonim ***** válasza:
Az, hogy naponta hányszor megy, az az életkortól is erősen függ, de az egyéni eltérés is jelentős. Nem kell elfeledni, hogy férfiaknál bizonyos mirigyváladékok újratermelődési sebessége is számít. Meg hát ez olyan, mint a mákostészta. Lehet, hogy ez a kedvenc ételünk, de naponta 3x, az már elveheti az étvágyat.
2015. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!