Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis es hiheto. Hogy naponta 2x nem megy a szex egy pasinak? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Tudom hogy szeret.imad a parom

En vele imadom a szexet...szerinte kicsit nimfoman vagyok.nekem naponta 3x is menne...foleg amiota fogigatlot szedek.jobban kivanom...folyamatos kieleguletlenseget erzek.

Neki kicsit sok a napi2. Ezert lelankad vagy nem all fel neki

31eves.


Nos kerdeztem mar tole hogy mi bantja.azt mondja nincs baj. Csak nem tud koncentralni...en ezen felhuzom magam.mert nem ertem miert nem megy neku. A testemmel az alakommal.higieniammal nincs baj.


Az elejen gumival csinaltuk. Akkor azt mondta azert nem all fel neki neha meg lankad le mert gumival nem erez...meg tulnedvesedtem

Miatta ekkezdtem fogigatlot szedni. De igy sem okes.

Megcsalni tutira nem csal meg.

Rendszeri t ha elkezdjuk all neki.eltelik2perc es menet kozben lelankad. Hiaba minden...


Nagyon megalazo ez nekem. Masnal van ilyen.mit tegyek?


2015. febr. 27. 13:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Valami baja biztos van, ha meg nem hajlandó elmondani akkor nem sokat fogsz tudni tenni.

Akár milyen fáradt és kimerült is vagyok, ha a lány nagyon akarja akkor max azt mondom ok de te vagy felül.....mert felállítani nem nehéz, akár napi 3-4 szer sem.

2015. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Szerintem is baj van...nemtudom miert nem akarja elmondani.

Nagyon kezdek megijedni. Mi lehet? Megcsalt vagy mi? Egybol ilyesmire gondolok.... Pedig semmi bizonyitekom ra.


Felallitani sem tudom...hiaba cumizom...semmi

2015. febr. 27. 13:36
 13/24 anonim ***** válasza:
Lehet most jön rá hogy meleg......azért benned lankadni az igencsak gáz:XDDDD
2015. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Dehogy meleg.



Bizony bennem van..akr lovagolom akar o van felul lelankad tok alap helyzetbe

2015. febr. 27. 13:38
 15/24 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt az én párommal is. Pedig én aztán körberajongtam, mindig azt néztem neki mi a jó. De ezt nem lehet sokáig bírni...
2015. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon rossz lehet ezt átélned:(

Sztem ültesd le és szemtől szembe kérdezz rá, mitől változott meg az ágyban. Mond el,hogy Téged ez bánt, úgyhogy legyen őszinte, mert ezt nem fogod sokáig így bírni.

2015. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Utolso...mar probalta. Vele beszelni


Azt mondta ha baja lenne.elmonda

Ot csak az bantja hogy ezzel nyaggatom es ettol stresszes lesz

Meg mindig az a valasz hogy sokat csinaljuk.

Nem jutom egyrol a kettore vele ebben a temaban.

Eddig felhotlen volt a szex vele...mostmar nekem is rossz es megalazo.


En elhiszem hogy megertes kell neki...de engem miert nem ert meg.

Neke. Is vannak igenyeim


Komolyan szeretem de ha ez nem fog valtozni eskuszom felrelepek.



Tegnap ejjel ujitottam volna. Bekotottm a szemet...csokolgattam...meglovagoltam es lelankadt....

2015. febr. 27. 13:53
 18/24 anonim ***** válasza:

Vegyél egy jó kis vibrátort, járkálj előtte sexy rucikban,csinosan, és mond, hogy ezentúl Mr. Dorong Úr lesz az új sextársad az ágyban:)

Ha a maszti ellen van,akkor ez sem fog tetszeni neki, de Te meg ne érezd már az orgazmus hiányát miatta.

Ez azért jó, mert legalább nem csalod meg és hátha begerjed újra és visszatér a régi énje:)

2015. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Naponta megdugni ugyanazt a nőt?? Ki vágyik erre?.. jéézus.

Még ideje sincs vágynia rád! Ha állandóan, napjában többször a pi.náddal traktálod, ne csodálkozz h menekül

2015. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hát kedves utolsó ezt megcáfolnám, mert én és a párom is sexmániás, és mindennap 2x sexelünk, hétvégén pedig van,hogy 3x is, és itt nem épp a kis 5 perces menetekre gondolok. Ugyanolyan hevesek vagyunk és kívánjuk egymást....erről ennyit.
2015. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!