Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis es hiheto. Hogy naponta 2x nem megy a szex egy pasinak? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Tudom hogy szeret.imad a parom

En vele imadom a szexet...szerinte kicsit nimfoman vagyok.nekem naponta 3x is menne...foleg amiota fogigatlot szedek.jobban kivanom...folyamatos kieleguletlenseget erzek.

Neki kicsit sok a napi2. Ezert lelankad vagy nem all fel neki

31eves.


Nos kerdeztem mar tole hogy mi bantja.azt mondja nincs baj. Csak nem tud koncentralni...en ezen felhuzom magam.mert nem ertem miert nem megy neku. A testemmel az alakommal.higieniammal nincs baj.


Az elejen gumival csinaltuk. Akkor azt mondta azert nem all fel neki neha meg lankad le mert gumival nem erez...meg tulnedvesedtem

Miatta ekkezdtem fogigatlot szedni. De igy sem okes.

Megcsalni tutira nem csal meg.

Rendszeri t ha elkezdjuk all neki.eltelik2perc es menet kozben lelankad. Hiaba minden...


Nagyon megalazo ez nekem. Masnal van ilyen.mit tegyek?


2015. febr. 27. 13:22
1 2 3
 21/24 Ügyet Lenke ***** válasza:

miattad van, mert te teljesen bediliztél, nyaggatod, agyalsz, gyanú is felmerül benned hogy megcsal stb. stresszelsz, s ha vele is ilyen stílusban beszélsz, vagy fenyegetőzöl hogy megcsalod nem is csoda, hogy nem tud teljesíteni. Itt a válaszod:


"Ot csak az bantja hogy ezzel nyaggatom es ettol stresszes lesz "


Azonkívül csak magaddal foglalkozol, látszik a hozzászólásaidből, önző vagy, követelőzéssel nem lehet megoldani a problémátokat. Az embered a stressz miatt nem teljesít és ha így folytatod akkor nem is fog, a vágyai is elmúlnak feléd.

2015. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Eltérő az igényetek. Szerintem hagyd el a párod és keress magadnak egy olyan pasit akinek naponta többször is megy. Így legalább neki is lesz esélye, hogy egy hozzávaló nőt kapjon.
2015. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Bmmm... Tegnap este O kezdemenyzett akkor en voltam faradt.

Mareggel bepotoltuk...allt neki el is elvezett:)

Nemreg megolelgettem...csokoloztunk ugy allt hogy dudorodott a nadragja:)))

2015. febr. 28. 16:38
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a napi 1 bőven elég, csak legyen tartalmas, és kielégítő mindkét fél részére. ha te ennél többet akarsz, vegyél magadnak 1 vibrátort... viszont ,ha a barátoddal folyamatosan ezt érezteted, hogy kevés neked ő, akkor ne csodálkozz hogy stresszes lesz és nem fog rád kellően felizgulni.. ! Amúgy pasiként mondom,írom, az aki azt mondja, hogy ninfomániás pasira vágyik, az hazudik. Mi a jó abban ha több hónapon át minden nap dugtok? rá fogtok unni 1másra, ez olyan, mint a találkozó, hagyni kell, hogy érezze mindkét fél a másik hiányát!!!
2015. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!