Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt lányok/nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt lányok/nők egy tapasztalatlan férfi hátrányból indul nálatok, számítanak a korábbi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 13:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
43%

Háááát...

Az első pasimmal egymásnak vettük el a szüzességét, és vele jó volt. Aztán szakítottunk pár év után, és huszonévesen összejöttem egy 24 évessel, akiről kiderült, hogy szűz, méghozzá az első szex után elkezdett bőgni, hogy ő amúgy szűz volt (nem mondja) és bénázott és de gáz, blablabla. Elég lehangoló volt, nem beszélve, hogy tényleg bénázott. De persze nem mindenki ügyetlen.


Ha szingli lennék, nem akarnék tapasztalatlant, se teszetoszát. Ez van.

2015. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

mindenki eszelt itt arrol hogy tapasztalatlan...

mit ertetek az alatt, nem tudja hova kell dugni vagy?

2015. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 kolosszus22 ***** válasza:
100%

6-os, nekem az a véleményem, hogy a szexről, vágyakról mindig beszélni kell, még akkor is ha tapasztaltak a felek. Nyilván a tapasztalatból adódóan van egy fajta magabiztossága már az embernek, de nincs olyan "hogy tudja mi a jó a nőknek", mert ami az egyiknek jó, a másiknak nem biztos, meg kell beszélni ki hogyan mit szeret és mit nem! Volt már egy-két barátnőm és bizony elég nagy kilengések voltak vágyakban köztük!

28F

2015. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Sza. Alex válasza:
100%

Bocsi h fiú ként én is kommentelek, csak elszeretném mondani, hogy én anno a barátnőmmel vesztettem el aki szintén szűz volt, de ő úgy tudta hogy én már nem vagyok az. (soha se mondtam el neki... :D ). Sokáig csak játszadoztunk, mielött megtörtént volna, és sokszor mondogatta hogy nagyon értek a nőkhöz... :D

Pedíg full tapasztalatlan voltam, csak utánna olvastam a dolgoknak... :)

2015. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

én nem jönnék össze szűz pasival.


de nem azért mert hú akkor meg kell mondani neki hogy mi jó (azt amúgy is meg kell beszélni egy idő után ha különlegesebb dolgokról van szó), hanem azért mert a szűz barátom pont azért szakított velem mert 'neki még tapasztalnia kell' stbstb :D persze nem ez volt az egyetlen indok, de na. nem akarok kockáztatni

2015. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

A párom 23 éves volt, amikor összejöttünk, előttem semmilyen kapcsolata nem volt, velem csókolózott először stb. Mégis sokkal ügyesebb az ágyban, mint az exeim, akik túl voltak egy pár nőn.

Nálam az is jó pont volt, hogy nem azzal indított, hogy ő teljesen tapasztalatlan, hanem csak az első csók után mondta el. Magamtól nem is jöttem volna rá.

2015. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok bár teljesen szüzet már nem szeretnék. És nem azért, mert rossz lenne vele az ágyban, hanem mert hosszútávra keresek kapcsolatot, és manapság annyira nyomják, hogy ki kell élni magad, hogy necces hogy kibírja-e egy nő mellett egész életében, nem tudom. Ha már volt neki egy, akkor az egómnak is jót tesz, ha jobb lehetek annál, van az elején kihívás, bár ez tudom hogy hülyeség, de ez van. Barátommal nem túl régóta vagyunk együtt, második barátnője vagyok, nem sok mindent tapasztalt meg az előző lánnyal bár szűz már nem volt. Pont jó, nincs vele baj. Az elején bénázott, de ki nem? Hamar belejött ő is.

23L

2015. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Annyiból hátrány,hogy félnék a kapuzárási pánikjától.Meg javarészt a pasik akarják kiélni magukat e téren,de tisztelet a kivételnek.
2015. jún. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Pedig egy olyan lányt szeretnék magamnak aki nagyon tetszik és ha úgy alakul akkor vele élhetném le az életemet. Ha szeretek valakit nem feküdnék le közbe másokkal.
2015. jún. 29. 07:47
 20/31 anonim ***** válasza:
27%

Nem feltétlen arról beszélünk, hogy közben. Csak amíg nincs összehasonlítási alap, az ember hajlamosabb kilépni egy kapcsolatból, mert még nem hiszi el, hogy a másikkal is lesznek ugyanilyen szintű problémák. Aztán ott az ellenpélda, aki sose hiszi el és 5x válik... Szóval ez is lutri, de első kapcsolatnak lenni necces meg sokadik házastársnak is. Akinek volt pár kapcsolata, az első kézből tapasztalta, hogy vannak problémák mindenkivel, még azzal is aki tökéletesnek tűnik az elején. Szóval egy okkal is kevesebb, hogy kilépjen a kapcsolatból.

Mondjuk én azt is figyelembeveszem, hogy milyen a szülők hozzáállása, ha együtt vannak és boldogok, az jó pont. Ha elváltak és a gyerek ezt minden fenntartás nélkül elfogadta, az negatív (nem kizáró ok azért), ha pedig elváltak és ez nagyon zavarja a gyereküket, az megint jó pont. Szüleim pont ez a 2 véglet, apa szülei együtt vannak 50+ éve, anya szülei meg nagyon korán váltak, anya nagyon sokat szenvedett emiatt ő meg pont ezért nem ugrál ki a kapcsolatból. Apa pozitív példát látott anya meg túl negatívat. De van olyan ismerős, akinek tök természetes a válás és ők ugrálnak ki a kapcsolatokból is a legkisebb konfliktusra. Nekem ez az első kapcsolatos és sokadik házasságos dolog is ilyen felesleges kockázat. De ha ilyenbe szeretek bele, nem kizáró ok, csak ha az elején van más tényező is ami miatt gondolkodnék hogy beleugorjak-e akkor figyelembeveszem.

2015. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!