Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt lányok/nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt lányok/nők egy tapasztalatlan férfi hátrányból indul nálatok, számítanak a korábbi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 13:28
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Én csak a saját példámat írom le. Olyan lánnyal lennék szívesen együtt, aki nagyon vonz, megfog benne valami és jó vele együtt lenni, ha komolyabbra fordulna akár vele élném le az életemet. Nem csak a lukra hajtok és nem szívesen lennék benne egy olyan kapcsolatban ahol csak teher lenne számomra és nem lennénk boldogok.

Megértem az aggodalmadat, de a kapuzárási pánik nem csak az olyanoknál jön elő akik, alig feküdtek le valakivel ez inkább személyiség, önkontroll kérdése. Mindig egy olyan lánnyal szerettem volna lenni, aki nagyon vonz és mindig kiállok emellett.

2015. jún. 29. 15:24
 22/31 anonim ***** válasza:
19%
Mindkét nem nemében beszélek, hogy jobb egy tapasztaltabb emberrel lenni. Mindenkinek van lehetősége tanulni ezért azt javaslom, hogy elöször mielőtt nekiállnátok rendes tartós párkapcsolatot keresni előtte mindenképpen olyan személyen gyakoroljatok aki nem számít nektek annyira. Ha már elfogadható szinten vagy azzal már semmi probléma nincsen mivel minden párnak kell 1-2-3 alkalom mire összeszoknak. Szerintem így érdemes nekivágni egy kapcsolatnak. Volt tapasztalatom elég sok is tapasztalatlan emberrel de soha többet. Kellemetlen volt elmagyarázni mi, hogy megy ráadásul azután sem lett sokkal jobb, ráadásul rettentő kellemetlen. De ha mégis tapasztalatlanként vágsz bele 1 kapcsolatba szerintem mindenképpen közöld a társaddal, hogy tudja mi a dörgés.
2015. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ebben az évben lett volna lehetőségem egy lánynál, de nem vonzott annyira és inkább kihagytam a lehetőséget és kerestem tovább. Elég nagy hülyeséget beszélsz, mert a személyiség állandóan változik, most attól hogy nem volt még kapcsolata még nem lesz egy éretlen személy, és valakit megítélni, mert nem volt még senkije rohadt nagy szemétség. Nem a tapasztalattól függ ki milyen, hanem az ember személyiségétől hozzáállásától. Nem szeretnék kevésbé vonzó lányt, hogy gyakoroljak vele aztán lelépek, egyszerűen ez nem vonz. Jó nagy hülyeségeket írtál!
2015. okt. 6. 15:12
 24/31 anonim ***** válasza:

Szerintem a korábbi nem arra gondolt, hogy kevésbé vonzó lánnyal legyél párszor szexuálisan. Bár őszintén én azt sem értem, hogy miért gondolt mindenki egyből a szűz pasikra, szerintem egy párkapcsolat sokkal többől áll, mint a szex, és sokan vannak, akik simán elmennek prostizni, vagy egyéjszakásban veszítik el, vagy valami, és máris "tapasztaltnak" gondolják magukat.


Én úgy gondolom, hogy a tinikor és a korai huszonévek arra vannak, hogy ott megismerd magad, kapcsolatban. És szerintem a korábbi válaszoló is valami hasonlóra gondolt, hogy valaki olyannal összejönni, akivel abban a pillanatban jól érzed magad, netalán még érzéseid is vannak benne, de előre tudod, hogy nem együtt fogtok megöregedni. Amikor 16-17 évesen nekilát az ember ezeknek a kérdéseknek, akkor elég egyértelmű, hogy kevés eséllyel lesznek együtt halálukig, de attól még élvezik egymás társaságát, tanulnak a másiktól magukról, megtanulják hogyan kell egy párkapcsolatban viselkedni, rájönnek, hogy amit ők látatlanban, ismeretlenül gondoltak, az mégsem úgy van, azok a dolgok, amikről azt hitték, nem zavarják őket, azok nagyon frusztrálóak, amiről meg azt gondolták, hogy iszonyatos, kiderül, hogy mégsem annyira világvége. És így tudnak majd később továbblépni, céltudatosan haladni előre az életben a párkeresés ügyében.


Engem amúgy nem zavarna, ha a pasi akivel ismerkedem teljesen kezdő és tapasztalatlan (legalábbis most így gondolom), de azt aláírom, hogy nagyon rizikós dolognak tartanám egy hosszú távúnak és komolynak tervezett kapcsolatba beleugrani vele. Mármint, amikor a könyvekben olvasunk a szerelemről, párkapcsolatokról, az nem biztos, hogy velünk is pontosan ugyanolyan lenne a való életben, ha neki tapasztalat hiányában a valóságtól elrugaszkodott elképzelései vannak, akkor lehetek én akármilyen jó, mindenképpen csalódást okozok. Most te elképzeled, hogy neked milyen lenne az ideális lány, találkozol is majd vele egyszer, együtt éltek pár hónapig, és rá kell majd jönnöd, hogy a gyakorlat totál más, mint az álmaid. Oké, igen, önismeret meg kutyafaxom, de azért tényleg vannak olyan dolgok, amiket gyakorlás, tapasztalás nélkül nem tudsz határozottan állítani és egyértelműen TUDNI.


Szóval, ha esetleg én most 22 évesen szingli lennék, és te történetesen szimpatikus lennél nekem, akkor azt mondanám, hogy persze, próbáljuk meg, aztán majd meglátjuk, mi sül ki belőle, no pressure. Mert bár komoly kapcsolatra vágyom, azért nem vág földhöz ilyen fiatalon, ha végül mégsem jön össze. Viszont ha már 32 lennék egyedülállóként, akkor szerintem kevésbé lennék rugalmas, mert akkor már sokkal inkább sürgetném a tényleges komoly kapcsolatot, elköteleződést, holtomiglan-holtodiglant, családalapítást.


Remélem, érted, miről akartam nagyon okosan magyarázni neked :D

2015. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Elmondom a történetemet lehet hosszú lesz, de megköszönöm hogyha valaki elolvassa.


Nem volt túl jó gyerekkorom, apa nélkül nőttem fel, mert öngyilkos lett, anyukám nem tudott rendesen nevelni és az iskolás éveim se voltak jók, nagyon nehezen ment a tanulás is. Kevés oxigénnel születtem és későn érő típus vagyok, nem voltam jó tanuló, anyám sokat kiabált velem ezért, nem vette figyelembe a születésem körülményét.


Olyan 18-19 évesen kezdtek el igazán érdekelni a lányok, csak sajnos akkor nem voltam valami igényes és kövér is voltam. 20 éves koromban anyukámat vesztettem el, kb. 3 évig lelki beteg voltam nem tudtam iskolát elvégezni, dolgozni se. Aztán kb. 2 éve döntöttem el, hogy lépni fogok túl teszem magam, sikerült is félig meddig, fogytam legalább 20-30 kilót leadtam, igényesebb lettem, viszont nem nagyon szeretek szórakozni, szórakozóhelyeket, koncerteket kerülöm, sokkal jobban szeretek sétálni a városban, kirándulgatni, akár utazgatni is, ha van kivel. Nem szeretek random lányokat leszólítani, nem tetszik nekem ez a megközelítési stílus.


Több ismerősöm eléggé leamortizálta az önbizalmamat azzal, hogy mutattam nekik képeket, hogy milyen lányok jönnek be erre azt kaptam, hogy túl válogatós vagyok, meg nem vagyok elég jó azokhoz a lányokhoz, nem tudok mindenkihez vonzódni, nem tehetek arról, hogy nem tudok mindenki mellett boldog lenni, már megszakítottam velük a kapcsolatot, de néha még mindig kisértenek.


Most társkeresőn próbálok szerencsét előfizettem egyikre, és most nem megy valami jól, mert többen nem válaszolnak a levelemre vagy válaszolnak és abbamarad vagy válaszolnak beszélgetünk és nekem nem lesz szimpatikus már több ilyen lány volt, és volt egy lány akivel nagyon jól elvoltam vagy 2 hónapig beszélgettünk, de meggondolta magát velem kapcsolatban, ez nagyon rosszul esett nekem, nagyot csalódtam abba a lányba, azért is mert nem mert önmagát adni, sokat fényesítette magát.

Volt egy másik lány aki nagyon odavolt értem, többször beszélgettünk még telefonon is, de nem vonzott annyira, hogy szívesen lennék vele együtt, a végén nem akartam találkozni vele.


Most tartok itt, mindig próbálok szerencsét azon az oldalon, és röviden egy olyan lányt keresek, aki tetszik és jól érzem magam vele, komoly kapcsolathoz meg idő kell így ezért nem írom azt, hogy az igazit keresem, mert bárki lehet az igazi csak ahhoz idő kell. Ezt szeretném egy megfelelő lánynak mind elmondani és szeretném, ha megértene engem, eltudna fogadni ahogy és szeret.

2015. okt. 6. 17:12
 26/31 A kérdező kommentje:
Most vagyok 25 éves amúgy és még nem tervezek családalapítást, csak egy lányt akit tudok szeretni vagy hosszabb vagy rövidebb ideig, attól függ hogy alakul ki.
2015. okt. 6. 17:15
 27/31 anonim ***** válasza:
Nàlam egyàltalàn nem hàtràny, nem ettôl függ csak egy kapcsolat, hanem sok màs tènyezôtôl.Kèrdezô lehet fiatalabb lànyokat kène keresned.Ha szeretnèl tanàcsokat szívesen segítek.
2015. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszi szépen írok privátot!
2015. okt. 6. 17:28
 29/31 anonim ***** válasza:
42%
Huszonévesen azt mondom oké. Lehet valaki későn érő vagy elfoglalt vagy sokminden más. 30-on túl már nem. Akkor én már családdal stb.-vel foglalkozok és szerintem túlzás lenne elvárni ezt egy zero tapasztalattal rendelkezőtől. Ott amúgy ott már szerintem lehet valami baj is az emberrel. Sosem véletlenül van valaki egyedül. Lehet nem önhibából, de akkor sem ok nélkül.
2015. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Egy valamit tisztázzunk.Ki a tapasztalt?Hány kapcsolat után lesz az?Hány nő/pasi után lesz az?Ezek számok amik nem jelentenek semmit.Egy "tapasztalt" is lehet oltári béna.De egy szűz is lehet szexisten.Nem lehet tudni.Mindenki más.Egy tapasztalt pasinál/nőnél azt is meg kell nézni miért volt annyi kapcsolata.A sok kapcsolat se jó.
2016. febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!