Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyre többen mondják, hogy ők szerelmes pár, de valójában meg szexelnek mással is pl közösen?

Figyelt kérdés
Nem fér a fejembe,hogy lehet valaki szerelmes ha megosztja a párját másokkal is,szerintem aki igazán szerelmes,legalább míg az érzés tart,addig kisajátítja a párját és se külön sem közösen nem mennek félre.Vagy ez az újfajta szerelem lenne?
2015. febr. 27. 14:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

#10


Én kibírnék.


Tudod mi a vicc? Hogy a partnereim nem.


Eléggé eltérőek voltak így nem ér a "mert mind ribi volt" beszólás.


Így én már belemegyek ebbe, ha ez a jövő. Mert gyűlöltem már mindig attól félni mikor csal meg. Ami persze mindig megtörtént. Sokszor okot nem tudott rá mondani hogy miért. És nem 14 éves tiniribik.


ha ha megkérdeztem miért, semmi okot nem tudtak rá nagyon. Semmi rosszat nem tettem, nem vagyok rossz vagy gyenge vagy bármi... Csak "így alakult" "kiszerettek belőlem" meg ilyenek...


Ezek után nem tudom mire fel kellene bizakodni. Úgyis megcsal az összes. Akkor már tegye ezt ellenőrizett körülmények közt... Úgy talán még szeret. Csak a testem nem szereti. Én se az övét.

2015. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
És jobb ez így neked,hogy le alacsonyodsz erre a szintre,kicsit olyan ez mint mikor egy nő úgy megy bele egy hármas szexbe mert nem akarja elveszíteni a párját de valójában nem szeretné de a párja miatt meg teszi.Én őszintén meg mondom én inkább maradok egyedül de én ezt nem akarom átélni,én tudom,hogy sok embert izgat ha előtte izélik a feleségét vagy fickója izél mással előtte,de nekem ez nem fér bele.Viszont el sem tudom képzelni hogy te ezzel a fájdalommal,hogy előtted izélik a nődet,kompromisszumot tudsz kötni,vagy úgy gondolod majd úgy is bele fásulsz a dolgokba egy idő múlva oszt jó van?
2015. febr. 27. 15:23
 13/36 anonim ***** válasza:

#12


Több évnyi magány után kénytelen vagy belemenni.


Mert egyre inkább esélytelennek érzem azt amiben gyerekként hittem. Egy szép szerelmet, egy hozzám való nővel, szépen élünk, romantika és harmónia, szerektezések megélése, intimitás... És ez örökké tart.


Elsőre így mentem bele. Koppanás lett. Másodjára rettegtem hogy koppanás lesz - az is lett. Harmadjára olyat választottam aki külsőre bejön nekem. Tragédia volt. Utolsó alkalommal úgy tűnt összejönnek a dolgok... Aztán megint meg lettem csalva. Ráadásul úgy dobott ki mint ahogy a szemetet szokás. Pedig nem volt erre semmi utaló jel. Egyszercsak ez lett. Mert már nem vagyok neki vonzó meg már kiszeretett belőlem stb.


És ezek után már nem hiszek ebben... De valahogy az örök magány gondolata nagyjából letaglóz és megsemmisít belül.


Inkább legyen ez. Nem érdekel. Belemegyek. Igaz ebbe is beledöglök belül... De legalább lesz aki szeret és akinél vígaszt találok az egész napos szenvedés után.

2015. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj,én azt mondom azt kapjuk amire magunkat tartjuk,ezzel én is így vagyok,egyébként meg másodjára jól be vonzottad a megcsalást mert azt akartad hinni meg teszi,na meg is tette.Már ne haragudj ezt a beletörődést én lealacsonyodásnak tartom,én is adtam lejjebb már az így is igen kis igényeimből,de akkor inkább azt mondom nem akarok felszállni arra a vonatra amelyik nem akar fel venni,csak azért legyek valakivel mert azt mutatja szeret van kihez bújni meg amiket a végén soroltál,én nem vágyok látszat kapcsolatra.Ez kicsit olyan mint a valentin nap,eddig le voltam törve nincs senkim,de rá jöttem valentin napkor sok a színész nem úgy van az ahogy azt a látszat diktálja,sok a magányos ember de meg is érdemlik sokan mert maguknak csinálják.Én ahogy írtam egy ideje én is magányos vagyok,de nekem így nem éri meg,hogy valaki mellettem legyen és el színészkedjünk,hogy minden rendben van,közben meg a másik fél másokkal akar dugni.
2015. febr. 27. 15:36
 15/36 A kérdező kommentje:

Tudod mit én ezt mondom neked


"A nő olyan,mint egy finomnak kinéző bolti sütemény,néha jobb nézni és álmodozni,mint kóstolni és csalódni."

2015. febr. 27. 15:38
 16/36 anonim ***** válasza:

#14


Most mi a jobb?


Egyedül megrohadni és szép lassan beletörődni hogy ennyi, nincs esély? Elmúlok 30 utána már esély se marad nagyon. Max olyanok lesznek akiknek már gyereke van. Velük mge nem. Más gyerekét nem fogom nevelni. (Az lenne az abszolút lealacsonyodás).


Nagyon le vagyok törve ettől a témától. Nem egyszerű ez így. Nehéz fentartanom a személyiségemet, hogy ne törjön össze. Bár félek, hogy ez elkerülhetetlen lesz... Még pár ilyen év és nem nagyon lesz bennem semmi amit lehetne szeretni. Így is folyamatosan hal el a jobbik énem.


Nem vagyok tőle feldobva... Próbálkozom, de nem látom értelmét. Nagyon kevés a lehetőség, aztán azokkal is élni kellene. (Egyszerűbb lenne, ha amúgy az életem nem egy vég nélküi kínzás lenne)

2015. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
És én már 32 vagyok,mindig olyanoknál lesz esélyed akinél szeretnéd,hogy esélyed legyen,a harminc feletti nőknek sem mindnek van gyereke,meg ha harminc is vagy még huszon éves korosztályból válogathatsz,de ép úgy van hogy huszon évesen van több gyereke vagy gyereke már,huszon év alatt meg már totál idióták vannak tisztelet a kevés kivételnek,azon meg nincs mit sajnálni.Én is rendes ember vagyok,mégis meg kaptam már a pofámba,csak a külső számít nem vagyok kigyúrva,na meg a rossz fiúk mennyivel jobbak meg sorolhatnám,de tudod mit kapják be a csajok szenvedjenek főjenek a saját levükben,lehet hogy már azért nincs senkim mert akarok valakit de nagyon,de lehet mégsem.Hidd el nekem sem könnyű,én meg szeretnék szeretni és szeretve lenni,mert akkor tudom bármire képes vagyok,de ez nem lesz így maradok egyedül ,ennyi.Miért nem változol rossz fiúvá,már sokan tették,jól meg kell d...ni a nőket aztán pofára ejteni és élvezni ahogy szenvednek,csak ha egy rendesbe botlasz ott a kockázat.
2015. febr. 27. 15:50
 18/36 anonim ***** válasza:

#17

Nem szeretnék ilyen rosszfiú lenni. Egyrészt színészkedés lenne, másrészt nem látom értelmét. nekem nem fő célom a szex.


Nem tudom már. Biztos nem érek annyit mint mások, ezért nem lehet nekem normális kapcsolatom, és ezért csalnak meg.


Ez van. :S Ha a lelkem beleadom akkor is ez a vége. Ha nem akkor is. Ha csak külsőre mentem akkor is. Ha nem foglalkoztam ezzel a részével a dolgoknak akkor is.


Most mi a jó? Eddig egyik se jött be.

2015. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Mert egy áll kapcsolat nem színészkedés lenne?Benne lennél egy kapcsolatban ahol a nődet megosztanád mással mert a nőnek erre van igénye szereted szereted de nem tudnád úgy a vállára hajtani a fejed,hogy ne vegyél egy nagy levegőt és gondolj arra hogy de jó lenne....
2015. febr. 27. 16:08
 20/36 A kérdező kommentje:
Figyelj én is csodálok sok embert hogy csinálják de vannak akik kapcsolat nélkül is boldogok,vagy még boldogabbak is,csak mi vagyunk ilyen hülyék akik rágják magukat ezért,hisz annyi szépség lenne egy szexen,vagy egy szerelmen vagy egy nőn kívül is,de ezt nem fogjuk élvezni ha rágjuk magunkat a nők miatt.
2015. febr. 27. 16:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!