Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyre többen mondják, hogy ők szerelmes pár, de valójában meg szexelnek mással is pl közösen?

Figyelt kérdés
Nem fér a fejembe,hogy lehet valaki szerelmes ha megosztja a párját másokkal is,szerintem aki igazán szerelmes,legalább míg az érzés tart,addig kisajátítja a párját és se külön sem közösen nem mennek félre.Vagy ez az újfajta szerelem lenne?
2015. febr. 27. 14:31
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

ma 01:01


Egyébként fiatal vagy még,teli negatív tapasztalatokkal,de mondom van ,hogy az ember is tehet a választásáról,sőt legtöbbször maga tehet,ne így állj hozzá 22 évesen ,hogy soha többet,csak figyelj oda kivel ismerkedsz és tényleg jól ismerd meg.

2015. febr. 28. 19:16
 32/36 A kérdező kommentje:

ma 01:58


Élvezhetetlen az életed,mert azzá teszed,rajtad múlik,nem egy külső személyen.

2015. febr. 28. 19:17
 33/36 anonim ***** válasza:

Figyelj én nem kérek tanácsokat amúgy,hogy ismerkedj blabla,nyugi ismerkedek emberekkel,de nem azért mert akarok tőlük bármit is,csak megerősítenek abban amit már egy ideje tudok,undorítóak az emberi lénynek nevezett élőlények. Komolyan mondom,semmi emberség nincs bennük,most nem csak a megcsalásról beszélek mert az már annyira alap és természetes,hogy kár is róla beszélni.

Nagyon jó lecke nekem ez,emlékszem találkoztam életemben pl random tömegközlekedésen,vonaton,vagy hallottam beszélgetéseket nőktől és mindig kb arról szólt,hogy 10 évig együtt éltek aztán a pasi lelépett. Na nekem semmi szükségem erre! Olyat mondani,hogy ismerd meg??? Azzal a sráccal egy évig ismerkedtem,első kettő évben tökéletesen viselkedett,utolsó kettőben leépülés.

Most lehet olyan "szerncsés " lennék,hogy csak 8 év után dobna :D hm milyen jó kilátások vagy lehet jobb lenne,ha csalna egész életemben,de nem tudnám meg? hmm nagyon jó.

Amúgy nem értelek titeket? Miért kell kapcsolat? Miért rossz nélküle az életetek?? Nekem kb a legunalmasabb napjaimon jut eszembe,hogy ah hát most talán ha lenne egy pasim akkor jobban eltelne az idő és pont. Oké ,de ez kb heti egyszer egy óra. A többi napon elfoglalt vagyok,teljesen jól érezem magam,tanulok,edzek, olvasok,barátokkal eljárok kocsma,mozi,programok. Van családom őket látogatom. Miért is kellene oda egy pasi ? akivel ezer gondom lenne,aki havonta egyszer bókolna meg venne egy szál rózsát. fantasztikus :D ezért aztán megéri. naponta ölelgetne és azt hinném,hogy milyen fontos ember vagyok,a kapcsolatom által vagyok valaki. Nem! Kapcsolat nélkül kell valakinek lenned,ha ez nincs meg felesleges bármit is elkezdeni .

U.i : tudjátok még miért jó egyedül lenni?? mert többet nem kell bizonygatnod hűséged egy hűtlennek.

2015. márc. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

ma 00:24


Bocsánat ha adtam tanácsot csak tudod van olyan dolog amit a más kárán is meg tanulhatsz,most van benned egy kis gyűlölet a rossz tapasztalatok miatt,megértem fiatal vagy,de nem szabad leáltalánosítani minden embert,vannak még kivételek igazad van az emberek egyre undorítóbbak,de tisztelet a kivételnek,régen én is önfejű voltam,de ha most valaki tanácsol valamit nekem,inkább el gondolkodom és néha meg fogadom,mert nem egyszer igazolódott már be hogy jó tanácsot adtak.Neked a legnagyobb problémád,hogy elítéled az embereket/férfiakat,szerinted én hány sztorit hallottam hogy a nő hagyta ott a férfit xy idő múlva itt nállunk is volt olyan csaj megszülte a gyereket és a férjét is meg a gyereket is itt hagyta cserben és lelépett egy fickóval,és nem egy ilyen van nőben is nem csak férfiban.Azért gondolkodj el ezen,a férfi nő ugyan azt képes megcsinálni,de én pl nem vagyok ennek a híve,lehet az a baj hogy olyanokkal mint én vagy az a srác aki itt írt elkeseredetten még nem találkoztál,vagy találkoztál de pont te dobtad el őket hogy bele válasz egy rossz fiúba aki éppen aktuálisan kicsinál.

2015. márc. 1. 01:39
 35/36 A kérdező kommentje:

ma 00:24


És egyet még jegyez meg,ezt tapasztalt emberek mondják,van hogy néha évek alatt sem ismered ki vagy meg teljesen a másikat,és ezt olyanok mondták akik még össze is költöztek.Hinni viszont lehet hogy egy év alatt megismerted,de ez hülyeség,inkább csak próbálni kell jót választani,ami nehéz,én pl a kutyának semm kellek,indok nem vagyok kigyúrt,vagy nem vagyok rossz fiú,aztán meg itt sírnak a csajok,hogy jaj megint át dobtak a palánkon,de a jó meg nem kellett.

2015. márc. 1. 01:42
 36/36 A kérdező kommentje:

ma 00:24


Egyébként ne haragudj van jó is abban amit írsz de alapból hülye a felfogásod ahogy egy kapcsolathoz állsz,minek kezdtél egyébként anno kapcsolatban ha szinte terhedre van a másik fél,én meg ezt nem értem.Így készülnek az idióta felfogású szinglik,van szex párja meg nincs mert minden férfi szemét elmondása szerint oszt jó,de szexre azért jó a férfi mi.

2015. márc. 1. 01:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!