Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jó dolog manapság túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó dolog manapság túl őszintének lenni egy kapcsolatban, igaz?

Figyelt kérdés
Azt kell, hogy hazudjunk a másiknak, mert addig nincs baj, semmi probléma nem merül fel, de, ha mindenki teljesen őszinte lenne mindenben, akkor egy normális kapcsolat se lenne.

2015. febr. 27. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

#10


De nálam pl ha teljesen őszinte vagyok 3 nap után kihajítana bárki - nőtől függetlenül - mert a stílusom nyers és gúnyos lenne. Elég kritikus jellem vagyok.

2015. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Van azért egy kis különbség aközött, hogy hazudsz,és aközött, hogy mindenben őszinte vagy,nem gondolod? Pl. ha volt már vagy 50 nő, akivel lefeküdtél, nem kell feltétlenül a barátnőd orrára kötni, mert nem fog megbízni benned. Akkor sem, ha egyébként semmi okot nem adtál a bizalmatlanságra.

Az sem jó, ha közlöd vele, hogy a barátnője sokkal csinosabb nála. Hiába gondolod így, nem mondod meg, akkor az már hazugság?

Fordítva is igaz, sőt, a fiúk még rosszabbak. Elég ha itt megnézzük a kommenteket, ha egy nő élvezi az életet, akkor már rögtön r.banc. A fiúknak bezzeg szabad, de a nő hordjon csadort, hihetetlen, még Magyarországon is mennyire maradiak a fiúk.

2015. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez honnan szedted?


A "hordjon csadort" és az egyszerre 4 csávóval kavaró csaj közt akit itt dicsőítesz is van ám átmenet.

2015. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
En nem ilyen dolgokra gondoltam, amik altalanos hetkoznapi dolgok, sem megcsalas dolog, 9-es leirta, amit gondolok, de o lett lepontozva, nem en :P
2015. febr. 27. 20:19
 15/17 anonim ***** válasza:
te jóisten:) Fiatalnak tűnsz ha ilyesmi merül fel benned. Remélem okosodsz majd kicsit
2015. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
"Sőt" utani resze hulyeseg, de addig jonak erzem.
2015. febr. 27. 21:01
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem véletlenül lett lepontozva a 9-es. Ha én rajtakapnám a páromat hogy hazudott nekem, kidobnám azonnal. Itt most konkrét dolgokra gondolok, nem pl. a múltról való nem beszélésre.
2015. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!