Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így van értelme szünetet kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van értelme szünetet kérni?

Figyelt kérdés
A baratommal harom es fel eve vagyunk egyutt. Mindennap talalkoztunk, beszeltunk, jol elvoltunk. Az utóbbi kb. 1 evben elkezdett kockulni(lol pl.) es engem elhanyagolt. Ez abbol allt hogy atmentem, feküdtem az agyon egesz nap es o meg játszott es nem is erdekelte hogyha szolongatom,hogy hagyja abba. Nagyon sokszor(legalabb 7-8x) mondtam neki,hogy szenvedés ez a kapcsolat igy nekem es legyen szíves valtozni. Csak igergetett de persze semmi se lett belole. Vegul kitalalta, hogy csak ketnaponta talalkozzunk: ebbol annyi lett, hogy megmondja nekem, hogy kilencre menjek at, de mkre odaerek általában jatszik, meg kell varnom hogy befejezze. Aztán eszunk ugy,hogy nezunk valami sorozatot, en az agyon ülök o meg a gép elott. Utana 11 korul lefekszunk aludni, reggel elmegy suliba/kimegy segiteni/leul gepezni nekem meg haza kell mennem, es masnap ugyanígy ismetlodik. Nem szeretnem eldobni ezt a kapcsolatot, de nagyon messzire ment, es most egyetlen megoldasnak azt latom, hogy nem beszélek /talalkozok vele egy ideig es akkor vagy rajon, hogy hulye volt, vagy nem. Ha nem, akkor meg egyértelmű hogy vege. :/ Ugy erzem, kezdek kiabrandulni belole emiatt, de egy azert egy utolso probalkozas belefer? Szerintetek?
2015. febr. 27. 15:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szerintem meg tok nagy hülyeség,hogy szünet közben nem vagyunk együtt. De együtt vagyunk. Csak kíváncsi lennék rá, hogy bírná-e nélkülem, mert ha igen, akkor szakitok; ha meg megkeresne magától meet hiányzok és bocsánatot kérne akkor nem.

Amúgy ezt a gethes lolt és társait ki kéne tiltani az univerzumból! Isten tüzes ostora sujtson arra, aki kitalalta! xD

2015. febr. 27. 16:13
 12/15 anonim ***** válasza:

A lol használata az kockulási tünet, vagy mi, én nem értem, hogy jön ez ide...

A többit értem :-) Szinte kizárt, hogy megváltozzon szerintem, győzött a gép...

2015. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg tok nagy hülyeség,hogy szünet közben nem vagyunk együtt."

Márpedig, aki szünetet tart, annak nincs kapcsolata.:)

Láttál már téli szünet alatt iskolát nyitva és diákokat járni órákra? Nem hiszem.:)

Na ugyanez a kapcsolatban is a szünet. Nem vagytok együtt, csak nem zártátok még le teljesen a kapcsolatot, mert egyszer a szünetnek szeretnétek véget vetni és utána folytatni. De a lényeg nem változik, ha szünet van, akkor nem vagytok együtt! Különben miért hívnák szünetnek?:)

2015. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem járok be téli szünetben, de attól még tanulói jogviszonyom van, ami köt a sulihoz.

Nem beszélünk, nem találkozunk, de attól még egy pár vagyunk! :D

Nekem ez a szünet. Bár ahogy látom mindenki máshogy értelmezi. A barátom is így van mint én, bár ő amúgyse jarkalna kezenfogva senkivel, maximum becsajozik minecrafton.

2015. febr. 27. 16:22
 15/15 anonim válasza:

"maximum becsajozik minecrafton" :DDDDD feldobtad a napom XD

viccet félretéve elég szomorú, hogy egy játék jobban érdekli a barátod, mint az hogy veled legyen és rád is figyeljen...

2015. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!