Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít, hogy a sok 13-14-15 éves csajszika itt rinyál meg depizik az állítólagos reménytelen szerelmeik miatt?

Figyelt kérdés

emlékszem, hogy amikor én voltam ennyi idős, még azt sem tudtam, hogy mi az a szerelem, nem hogy "reménytelen szerelem", meg a sok csalódás


Kövezzetek meg nyugodtan, már nem is érdekel, de úgy éreztem, hogy ezt muszáj megkérdeznem tőletek


20/L


2015. febr. 27. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ahjjjj, ne már.... Ez is a gyerekkor része b. szod. Jó, 20 évesen más a szerelről alkotott képe az embernek, mint tegyük fel 13 évesen, de attól még az ugyanúgy a gyermekkorhoz hozzátartozik.

4es voltam.

2015. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok és én is tudok szerelmes lenni és tiszta szívből szeretni valakit aki sajnos nem.
2015. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gyerekek még. Nem tudnak mélyen szeretni mint egy felnőtt. Számukra pl egy szakítás ugyan az mint ha egy kiskutya hagyta volna őket ott. Éretlenek még minden téren. Nem kell velük foglalkozni.
2015. febr. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!