Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom vonzónak tart még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom vonzónak tart még?

Figyelt kérdés
Már egy ideje látom, hogy nézegeti facebookon ezt a Bodó Dóri nevű lányt, ilyet testépítő csaj, egyszer-kétszer már nekem is megemlítette és mondott is olyat, hogy szerinte a scitec csapatban ő a legszebb lány. Szóval szokta nézegetni az oldalát, tehát gondolom fantáziálgat is róla rendesen stb.. Hát mit ne mondjak nőből vagyok, nem valami jó érzés de ok... Gondolom ha nem lenne ez a csajszi, akkor meg lenne valaki más. Ő ilyen.. Viszont mikor velem van, tökre szeret engem, kedves velem, de fogalmam sincs, hogy vonzónak talál e még. 2,5 év után már nem tudok neki érdekes lenni? :S Régebben többször mondta, hogy jajj de szép vagy stb, dehát ugye ez is csak a kapcsolat elején van általában... Nem mintha nem szokta volna soha se mondani, mert azért mondja, de nem hiszem, hogy tetszem már neki. De akkor vajon mit érez irántam? Nektek mi a véleményetek? Mit csinálnátok a helyemben?
2015. febr. 27. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez normális a pasiknál, és amíg nem vered ki a hisztit, mert néha megnéz másik csajt is addíg szeretni is fog.

Nálunk sajnos alap hogy bámuljuk a szép nőket, de abban kis fantáziáláson kívűl nincs más, ezért nem kell aggódnod.

Szeretni meg gondolom szeret, csak ennyi idő utánn szeretünk ellustulni, legalább is nagyrészünk.

2015. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vonzónak talál. Legalábbis, ha róla fantáziálna, akkor jobb lenne, ha menekülnél (nagyon ronda az a nő). Míg nem erőlteti, hogy te is mozogj, eddz többet, addig nincs okod szerintem "féltékenykedni".
2015. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De neki tetszik. Egyébként én is edzek, nem kellene erőltetnie.. :D De ő amúgyse olyan hogy változtatna rajtam, max ha elhíznék, az megjegyezné... de azt nem tenném tehát ennyi.
2015. febr. 27. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeret és tuti, hogy vonzódik hozzád is. Vagy azért van még veled, mert úgy van vele, hogy az ilyen Bodó Dóri ketegóriájú csajok elérhetetlenek a számára és beéri veled is, mert jobb csajt nem tudna soha felszedni.
2015. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogyha megjegyezném neki, csak rontanék a helyzeten... De akkor mégis mit csináljak?? Magamból külsőleg kihozom a tőlem telhető legtöbbet.. Próbálok adni magamra, viszont ő azon kívül, hogy edzeget, jó alakja van, nem az a tipikus jóképű srác.. Tehát tényleg nem nagyon a nők kedvence. Mikor megismertem én sem akartam tőle semmit, mára már viszont nagyon szerelmes vagyok belé... :S Kiakasztó ez az egész...
2015. febr. 27. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!