Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly párkapcsolatnál mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatnál mennyire számít nektek a párotok előélete?

Figyelt kérdés
Sok partnere volt vagy nem volt neki egy se, mennyire jeleskedett jól a tanulásban, milyen munkái voltak vagy voltak e, emberi kapcsolatokban hogy jeleskedett, stb. Ezek és hasonló dolgok mennyire számítanak?
2015. márc. 1. 11:19
1 2
 11/13 anonim válasza:

Elég önkritikátlan a múltat okolni azért, hogy azok vagyunk akik/amik. Nem az események formálnak minket, hanem az arra adott válaszaink! Ez óriási különbség. Felelőssége max ott marad el az embernek, ahol túl korán érte olyan nehézség, amivel az akkori pszchológiai/biológiai fejlettségi fokán képtelen lehetett helyesen válaszolni. Bár ott is felmerül, ha a környezete segíteni akart a feldolgozásban, de ő elutasította.


Én azt mondom, hogy párkapcsolati dolgokban a múlt nagyon sokat elárul. Ahogy más témában is. De! Ha az illető már a javulás útjára lépett, nem szabad lehúzni azzal, hogy megvonjuk tőle a bizalmat. Ez ugyanis értelmetlenné teszi számára az erőfeszítést, hogy megváltozzon...common sense. Senkinek nem tesz jót, ha próbál helyre jönni, de ugyanúgy kezelik, mintha meg se próbálta volna. Vagy ha valaki bocsánatot kér, és próbálja jóvá tenni, és továbbra is bűnösként kezelik.

2015. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha képes lezárni a múltat, akkor nem számít. Ha továbbra is görcsösen ragaszkodik a régi "szerelmekhez", vagy a velük megélt "élményeket" velem akarja újraélni, akkor zavar, annak szakítás a vége.

Tanulmányi eredmények nem érdekelnek, max. annyira, hogy volt-e/van-e valami "disz", de ez is csak a gyerekeink miatt. Ha nem törvénybe ütköző a munkája, akkor nem érdekel.

2015. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem számít, mert én nem nem akarok beszélni a múltamról. Ha én nem beszélek róla, akkor nem várom el, hogy a párom viszont beszéljen.
2015. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!