Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok:$ Hogy mondhatnám meg?

Figyelt kérdés
Még nem volt egy komoly kapcsolatom se, mert egyiket se szerettem igazán. Most nagyon tetszik egy srác akivel simán eltudnám képzelni magam a későbiekben is, de tudom hogy neki még egy barátnője se volt, gondolom ezért ilyen félénk. Szerintem én is tetszek neki, de hogy adhatnám finoman a tudtára, hogy szeretem?
2010. febr. 13. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
"Szeretlek!"
2010. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
mond be a suli rádioba ha egy suliba jártok h SZERETLEK XY! XD
2010. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
korod?:D anélkül nehéz megmondani:/
2010. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, és télleg nem egyszerű, mert szerintem megijedne ha nyíltan megmondanám neki
2010. febr. 13. 21:03
 5/22 Krisipoke ***** válasza:
100%
Miért kéne finoman a tudtára adni? Akkor szoktak egymás tudtára finoman adni valamit, ha negatív dologról van szó. Szerintem csak bátran menj oda hozzá, és mondd meg neki. Ha ő is így érez, akkor nminden sínen van, ha nem, akkor legalább az is kiderül. Fájdalmas lesz ugyan, de legalább tudni fogod, hogy mi a helyzet.
2010. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Krisipoke ***** válasza:
100%
Nyugi, nem ijedne meg. Ha te is tetszel neki, azonnal bele fog menni. Fiúból van.
2010. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De úgy is ha nem volt barátnője? Most mentem abba a suliba, és az osztálytársam, nem akarok rárontani, ráadásul még 3évig osztálytársam lesz.
2010. febr. 13. 21:06
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el moziba. Beszélgess vele. Simizd meg néha a hátát. Ha ettől sem gyűjt bátorságot, akkor homér.
2010. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Krisipoke ***** válasza:
100%
Nekem sem volt még barátnőm, és én is eléggé félénk vagyok, de semmiképp nem mondanék ellent, ha egy olyan lány vallana nekem szerelmet, aki nekem is minimum tetszik.
2010. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem merném csak úgy elhívni moziba. Ő a fiú, nem a lányok dolga
2010. febr. 13. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!