Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el ezt a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el ezt a barátomnak? 17/L

Figyelt kérdés

én nagyon edzett vagyok és épp eléggé izmos is de nem vagyok egy kigyurt állat.Rendszeresen járok akrobatikára és igy is karban tartom magam hogy formás és vonzó maradjak.

A barátom viszont kis duci és már melle is van...szeretném ha edzett lenne, foglalkozna a testével, hogy izmos legyen.Ugye én gyakran vagyok izmos fiúk közelében és akron is rengeteget segitenek és nem minden esetben van rajtuk poló..nem csalom meg a barátomat de örülnék neki ha nem a husikát hanem kidülledő izmos mellkast ölelhetnék magamhoz.Nagyon szeretem az én drágámat és vele akarok maradni de boldogga tenne azzal ha legalább picit izmos legyen :$ ezt hogy mondjam meg neki? nem akarom hogy azt higyje hogy ő nem elég jo nekem mert ezt levéve egyszerűen tökéletes:$

ő 19/F én 17/L


2015. márc. 1. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hívd el magaddal sportolni..
2015. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem pedig de, most szakíts vele. Keress egy kigyúrtat a kondiból.
2015. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd el futni, célozgass neki, de a legjobb az lenne, ha megmondanád neki őszintén kerek perec, hogy formálódni kéne drágám! Egy erős kapcsolat ki kell, hogy bírja.
2015. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mondd meg, hogy nem tetszik a teste és szeretnéd ha spotos lenne.


ha nem akar, dobd ki.

2015. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen volt, mikor összejöttetek is? Ne változtasd meg, inkább keress valakit, akit úgy szeretsz, ahogy van.

Ilyen lett? Beszéld meg vele, hogy milyen jó lenne együtt sportolni, és hogy félted, hogy miattad hagyja el magát, szeretnéd újra edzettnek és boldognak látni.

2015. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1#

az a baj hogy nem birna azt a megterhelest es kellemetlenul erezne magat :/

2015. márc. 1. 18:24
 7/11 anonim válasza:
Mond el neki, hogy neked jobban tetszene az, ha izmos lenne.. járjon el veled edzeni, mert nem jön be a husis test alkat. Ő is jobban szereti a feszes, formás feneket, mint a löttyedt, narancsbőrös valamit, amiből p*ncit lehet hajtogatni. :DD Állítsd tükör elé. Hogy neki hogyan tetszene az, hogyha te úgy néznél ki, mint egy Michelin (vagy hogy kell leírni a Mislen-t:DD) baba, mert a szűk ruhák rétegekbe fogják a hájadat. :DD Ő is jobban örül annak, hogy te dögös vagy, épp ezért te is szeretnéd, hogy ő is igényesebb legyen. :)
2015. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni neki megmondani sértődés nélkül. Ha csak célozgatsz, nem fogja megérteni, ha meg leesik neki magától, akkor meg ki fog akadni. Legegyszerűbb, ha megmondod neki a szemébe, hogy szeretnéd, ha ő is mozogna veled, mert mostanában picit úgy látod, hogy elengedte magát. Ezzel szóvá teszed azt is, hogy utóbbi időben hízott meg, meg rá is veszed a mozgásra. Ha úgy mondanád meg neki, hogy "legyél izmos te is", valószínűleg soha nem engesztelnéd ki, mert csak arra tudna gondolni, hogy a "sok koxos g**i elcsavarta a fejedet".
2015. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Menjen már itt mindenki a ... Nem mondom hova.

Ha nem jön be a teste,miért vele jöttél össze?!

Kerestél volna magadnak olyat,aki minden téren megfelel a kis elvárásaidnak.

Majd ő kigyúrja magát ha akarja maga miatt, jó hülye lesz,ha miattad megváltozik.

Vagy fogadd el így, vagy keress mást. Így jöttél vele össze,akkor ne akard megváltoztatni.

2015. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Miért akarják a lányok/nők állandóan megváltoztatni azt, akivel vannak? Keress olyat amilyen neked kell, aztán kész.
2015. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!