Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ahhoz, ha egy fiú egyszerűen elmondaná, bevallaná, hogy sokkal többet érez irántatok, mint egyszerű barátságot?

Örülnétek, hogyan reagálnátok?


Ha lehet, minél többen válaszoljatok és írjatok kort is!

Köszi :)



2014. nov. 3. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen de csak akkor örülnék ha nekem is szimpi és tetszik is:)
2014. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Örülnék, hogy valaki érez irántam többet egy szimpla barátságnál, és szépnek tart. A többi már csak azon múlik, hogy viszonozni tudod-e.

19/L

2014. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyenben reszem par hete. Ha epp szingli a csaj es tetszik neki a pasi, akkor nagyon szuper. Viszont ha van parja es nem szeretne tole tobbet, akkor gaz. En is igy voltam, van parom es nem akarok tobbet a pasitol, ezert jobban orultem volna ha ezt az infot megtartja maganak.
2014. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ezen elég erőteljesen meglepődnék, ugyanis a barátaim között már 10 éves korom óta nincs fiú.... :D

viccet félretéve, nyilván örülnék neki ha én is úgy éreznék... viszont ha én nem éreznék többet barátságnál, akkor abból nem hiszem hogy túl jó dolog sülne ki :)

2014. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Örülnék ha kellenék valakinek:-) sajna nem igazán bókolnak nekem:-S
2014. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor örülnék, ha kölcsönös minden érzés, és látok ebben az egészben fantáziát... Ennyi.
2014. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsi, lemaradt a korom... 18/L :D (4-es vagyok9
2014. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Wow, velem most van hasonló, marhára bejön egy nagyon jó barátom és szerintem a Holdat is átugranám örömömben, ha ilyet mondana :D :D
2014. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha bejönne nekem a srác akkor nagyon örülnék, ha nem, akkor inkább tehernek érezném, és kellemetlen lenne.
2014. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!