Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti, hogy küzditek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti, hogy küzditek le azt az érzést, hogy a barátnőtök már előettek volt valakivel?

Figyelt kérdés

most vagyok egy lánnyal és neki volt már egy kapcsolata, de ott nagyon kiélte magát..kötözés, bilincs, nyilvános szex stb...és zavar....titeket is zavarna?


kérlek írjátok oda, hogy hány évesek vagytok, köszönöm.

egyébként a lány 20 éves.


2015. márc. 1. 22:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
71%

Én csak azt nem értem, hogy minek kérdeztél rá ezekre, ha tudtad, hogy nem biztos, hogy el bírod viselni az igazságot?


Ne kérdezz rá olyan dolgokra, amikre kaphatsz olyan választ, amivel nem vagy képes megbirkózni. Lehet utálni érte, de szerintem nektek nem való az igazság.

2015. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
És te erről honnan tudsz?Én nem kérdezem meg,nem fáj fejem..
2015. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

# 9 pontosan, mindkettő. mert azt szerettem volna, hogy ezeket velem csinálja először.


# 8 ez az amiben reménykedem, hogy vele jobb lesz mint eddig bárkivel...de amit a 9-es írt...az mindig itt lesz...ráadásul fiú vagyok, tudjátok milyen, annak a palinak vagy 22 centise volt...igaz fájt a lánynak már ez a méret...de én meg mit kezdek a 14-15 centimmel???

plusz, mindig órákig csinálták..én meg max ha bírom fél óráig..de ez is már csodának számit.

2015. márc. 1. 22:34
 14/35 Slyas válasza:
42%
Használd ahol és ahogy tudod,aztán rakd ki,egyébként meg mit foglalkozol,h előtte mit csinált??Úgyis kurvinyák mindegyik,tök mindegy melyikkel állsz össze:),a legtöbbet már előtted is hülyére használták.H hány éves egyébként nem számít,ugyanolyan mindegyik szinte!! 30éves F
2015. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

# 12 kértem, hogy írja le nekem....mert mivel nem vagyok el látva nagy dolgokkal, így kíváncsi voltam, hogy elég leszek-e neki..


# 14 de hát csak 1 barátja volt eddig 3 évig.

és egy éve van egyedül, egy éve szakítottak, azóta nem volt semmilyen kapcsolata.

2015. márc. 1. 22:37
 16/35 anonim ***** válasza:
Ha egy éve egyedül van, akkor nyert ügyed van, valószínűleg örül, ha jár benne majd farok, bőségesen elég leszel neki.
2015. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

És te már csináltak ezeket? Te szűz vagy?

Ha nem, akkor miért zavar?


Nagyon úgy néz ki, hogy rettentő féltékeny vagy, még a múltra is.

2015. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

# 16 tudom, már írta, hogy mennyire ki van, a falat kaparja néha már stb....

de azt is mondta, hogy ezeket a dolgokat, pl anál, szájba élvezés, nyílt helyeken szexelés..ezeket már nem akarja, mert nem tetszettek neki...most akkor én maradjak ki a jóból??

ráadásul, nem is szerette azt a volt barátját, kényszerből volt vele...akkor ő neki jutott a jóból, engem akit meg tiszta szívéből szeret...nekem meg nem??

az egy dolog, hogy szeret vadulni, karmolni, harapni, a szerepjátékokat is szereti, és csinálná ezeket is velem, de amit fentebb írtam azokat meg már nem..és ez zavar...ez is zavar.

2015. márc. 1. 22:43
 19/35 anonim ***** válasza:

Inkább tedd össze a két kezed, hogy 20 évesen még csak 1 kapcsolata volt, és az is tartós.


Nem értelek, komolyan!

2015. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
# 17 nem, nem csináltam ilyeneket, eddig csak lapos kapcsolataim voltak. és nagyon izgatna kezek a dolgok..és akarom, meg igénylem is..mert ki szeretném őket próbálni..de már nem engedi..nekem nem..érted, akit szeret...akit meg leszart kb..annak meg azt is megengedte, hogy az erkélyen is megdugja.
2015. márc. 1. 22:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!