Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti, hogy küzditek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti, hogy küzditek le azt az érzést, hogy a barátnőtök már előettek volt valakivel?

Figyelt kérdés

most vagyok egy lánnyal és neki volt már egy kapcsolata, de ott nagyon kiélte magát..kötözés, bilincs, nyilvános szex stb...és zavar....titeket is zavarna?


kérlek írjátok oda, hogy hány évesek vagytok, köszönöm.

egyébként a lány 20 éves.


2015. márc. 1. 22:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Először arra panaszkodtál, hogy túl sokat kell nyújtanod, most meg kiderül, hogy méretre is bőven elég lennél, meg az is túlzás volt, amit ők műveltek. Inkább hálásnak kellene lenned, hogy már nem akarja azokat. Amúgy valószínűleg bele fog menni veled is, csak nem akkora rendszerességgel.
2015. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Kit érdekel? Az nyilván nem kellett neki hogy most veled van.


Ajánlom nézd mega Képtelen Képregény c. filmet, pont erről szól.

2015. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem tegyél jót a csajjal és szakíts vele, rendben?

Tele vagy önértékelési zavarral és önzéssel, irigységgel. Nem érdemled meg a barátnődet.

2015. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

eléggé parázok, hogy nem leszek jó neki, vagy..nem tudom....nagy bennem a megfelelési kényszer....

és megakarok felelni, de közben, zavar, hogy azzal a gyökérrel ilyet csinált..miközben nem is szerette..a szülei kényszerítették bele abba a kapcsolatba. -.-

2015. márc. 1. 22:49
 25/35 A kérdező kommentje:
# 23 de beleszerettem. és nem tudok már kiszeretni belőle, megvetem amiért ilyen volt, de szeretem is, mert engem szeret....
2015. márc. 1. 22:50
 26/35 anonim ***** válasza:
Ha nem érezett volna iránta semmit akkor nem engedte volna,szóval a szexuális gerjedelem az megvolt.
2015. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
na igen...az meg. -.-
2015. márc. 1. 22:53
 28/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon éretlennek és komplexusosnak tűnsz a kommentjeid alapján. Ne a barátnőd előző kapcsolatával foglalkozz, hanem magadat próbáld rendbe tenni agyilag.
2015. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Én valahogy nem tudom elhinni, hogy egy 16 éves lányt (3 éves kapcsolat, 1 év szingli), a szülei 3 évig kényszerítsenek egy enyhén perverz kapcsolatba bele :D
2015. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

nem engedték, hogy szétmenjenek...még mindig fogják...alig engedik, hogy összejöjjön velem.


na igen..ez a perverz kapcsolat...eléggé kikészít, hogy ilyen volt.. -.-

szerette...de nem azért mert szerelmes volt belé, az elején azt hitte, hogy az, de később rájött, hogy nem szerelmet érez, csak jó érzés neki, hogy valaki figyel rá.

2015. márc. 1. 23:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!