Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem? Bővebben lent 26/N

Figyelt kérdés

Itt az előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Megbeszéltem vele, hogy nekem nagyon rosszul esik, hogy nem szerelmes, és nem tudom, van-e így értelme az egésznek.Azt mondta, hogy részéről a szerelem nem annyira fontos, de döntsem el, mert arra nem lehet alapozni, hogy majd szerelmes lesz-e valaha. Azt is mondta, hogy még nem látja előre az életét, és jobb, ha nem tervezek vele előre, persze ezt ne értsem félre, fontos vagyok neki és szeret. Sokat őrlődtem, és elemeztem az elmúlt hónapokat, és arra jutottam, hogy jól elvan mellettem, mondhatni ellötyög, de ennyi. Ezt is megkérdeztem, ígyvan-e, azt mondta, túl sokat agyalok. Ez igaz. Szóval, úgy döntöttem, szakítok vele. Szakítottam is, mivel ez nekem kevés volt. De a szívem majd megszakad. Én ugyanis nagyon szerelmes voltam és vagyok belé. Ennek már több, mint egy hete, azóta nem írt, nem hívott, nem keresett semmilyen formában. Persze tudom én, hogy minek is keresne, de mégse hagy nyugodni a gondolat, ha nem lett volna ennyire fontos nekem a szerelem, talán működött volna. Mit gondoltok?


2015. márc. 1. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a nők mindent túlkombinálnak...most is beigazolódott ez. Bár az is oké, ha neked ez nem elég, hogy el tingli-tangliztok. Nézd, azt tetted, amit szükségesnek véltél. Csak azért, hogy legyen valakid, nem kell együtt lenned vele. Ha ismered már magad eléggé, és tudod, hogy biztosan nem fog kialakulni irányodba szerelem ezentúl, akkor helyesen cselekedtél. Más habitusúak lehettek, ő ilyen nyugisabb, racionálisabb lehet, te meg tűzről pattantabb, szenvedélyesebb. Nincs keresnivalótok egymás előtt.
2015. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alapvető gondolatoddal nem értek egyet, mi szerint ha már eleve nincsen szerelem, akkor az egészet megette a fene. Igenis sokszor előfordult már, hogy szerettem valakit, de a szerelem nem alakult ki, csak később, mikor már én is tudtam bízni benne, tudtam, hogy jól megvagyunk, nincsenek kételyeink a másik fél felől. De ez kiderült legrosszabb esetben 3-4 hónap alatt. A te exed a 4 hónap múltán még nem látta, hogy valaha is szerelmes lesz-e beléd, tehát tényleg csak lötyögött, jó volt neki, ezért nem is strapálta magát, hogy visszakerüljön hozzád.


Tudom, hogy most rossz, mert szeretted, de hidd el, jól döntöttél.

2015. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat két félről szól, ha az egyiknek nem megfelelő a kapcsolat, akkor mindegy... mindegy az is, hogy szerelmes vagy belé, vagy hiányzik, ha hosszú távon ezt nem tudod elviselni.
2015. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

menj keress más pasit! Ha nem keres valóban nem szeretett!

Jól tetted, majd lesz más. Éld az életed, élvezd az életet, írj rám ha teheted ;)

2015. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Jól tetted. Eleve, amelyik férfi nem tud dönteni, az nem férfi, másrészről nyilvánvalóan nem is akart hosszútávra tervezni, csak dugogatni.
2015. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
beszéld ki valakivel, sírd ki magad, utána keress vmi elfoglaltságot, jól döntöttél sztem, biztos találsz olyat, aki szeretni fog
2015. márc. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!