Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jól tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jól tettem hogy kivágtam a barátnőm miután úgy káttam hogy fontos neki a pénz?

Figyelt kérdés
Van pénzem nem panaszkodok. kb 3 hónapja összejöttem egy csinosabb nővel, nagyon bejött stb., de azt vettem észre hogy elvárja hogy én fizessek mindig, hívjam meg, vegyek neki ajándékot stb, de ő sose vett nekem semmit, nem hívott meg stb. Úgy érzem ez nagyon egyoldalú, ezért tegnap kivágtam.
2015. febr. 3. 18:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Igen , helyes döntès volt.
2015. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Hogy vágtad ki? Röhögtem volna :D Milyen szöveggel???
2015. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Igen! Így kéne cselekedni mindenkinek!
2015. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
csak ha előtte megdugtad :) jól tetted egyébként,kötélre az ilyet,más f**szán kúsznak fel.
2015. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy egyoldalú volt a kapcsolat, akkor helyesen döntöttél.
2015. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Jól tetted!!
2015. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én is dobtam volna. A személyiségemért szeressen, ne a pénzemért.
2015. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%

Mindenkinek fontos a pénz, neked is. Ez, hogy fontos, önmagában szerintem kevés lenne egy szakításhoz. Viszont az, hogy egyoldalúnak láttad az egészet, hogy úgy érezted, kihasznál, az már jogos. Ez bármilyen esetben jogos, ha pénzről, ha érzelmekről, ha a kapcsolatba fektetett energiáról van szó, akkor is.


22/l

2015. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Készülj fel rá, hogy nagyon sok lány ilyen ám!...
2015. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"Hogy vágtad ki? Röhögtem volna :D Milyen szöveggel???"


Adtam neki egy ezrest hogy ezt még elköltheted, aztán vége nincs több pénz, azaz vége a kapcsolatnak.

2015. febr. 3. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!