Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kemeny, evekkel korabbi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kemeny, evekkel korabbi, csalodas miatt erosen megvaltoztam, legalabb is a kornyezetem igy latja. Rideg, merev, zarkozott, visszautasito eletformat vettem fel szerintuk. Ebbol, ido kerdese kitorni, vagy valami rendkivulinek kell tortennie?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 10:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy önértékelést. Nézd magad külső szemmel és figyeld a viselkedésed egy hétig. Amivel nem érzed önazonosnak magad azt az érzést tulajdonságot helyettesítsd az ellenkezőjével vagy egy másik pozitív dologgal. Ha kívülről látod a dolgokat akkor tudod, hogy az nem a részed és el tudod engedni. Ha észreveszed hogy merev voltál akkor legyél rugalmasabb ha visszautasító voltál legyél elfogadobb. Ha bunkó voltál legyél udvariasabb kicsit. Zárkozz el a negatív érzésektől, azok a múlté. Te jelenbe élsz most nincs baj a baj a múltban maradt. Nyisd ki a szemed ez egy új nap. Fogadd el magad és a legnehezebb dolgot próbáld meg bocsáss meg magadnak. Szeresd magad neked is jár egy kanállal az életből. Mosolyogj a világra és visszamsolyog. Bent csak te tudsz rendet tenni. Kicsiben kezd... és ami működik kicsiben, az működik nagyban is. Az élet egy játék az már csak a te döntésed, hogy játszol vagy kispadon ülsz vagy mindig nálad a labda. Egy biztos midegy, hogy döntesz igazad van. A csodát ne várd. A csoda a jelnben van benned és körülötted csak érzékelned kell és élned kell vele. Sok Sikert!!!
2015. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!