Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem, hogy senkit ne bántsak meg?

Figyelt kérdés

Én elég közvetlen csaj vagyok legalább is azzal akiben megbízok. Mindig ilyen voltam, csak ahogy régen kinéztem nem kellettem senkinek, max csak barátnak. Kivéve a barátomnak aki akkor is szeretett amikor kövér voltam. Az elmúlt egy évbe rengeteget változtam, nagyon sokat fogytam. Jó csaj lett belőlem (ezt mások mondják nem én).

És észre vettem hogy sok haverom, meg mások is már teljesen máshogy néznek rám. Nem is az hogy hajtanak rám mert a legtöbben tiszteletben tartják hogy kapcsolatom van, de akkor is úgy viselkednek, hogy kicsit már kínosan érzem magam, de ha meg nem vagyok annyira közvetlen és nem engedem magam őket olyan közel magamhoz akkor egyből kérdezgetik hogy mi a baj, mert tőlem megszokták hogy ilyen vagyok. És tudom hogy a barátom is imádja az új alakomat, de közben meg biztos féltékeny hogy ennyire odavannak most értem a pasik. Én meg nem akarom levakarni magamról őket mert sok a haver és nincs szívem megmondani nekik hogy hagyjanak békén és ne is barátkozzunk. Ha meg barátok maradunk megint ugyan ott tartunk, hogy úgy néznek rám és azért annyira túlzottan jó fejek mert bejövök nekik. Nem tudom mit kéne tennem hogy senkit se bántsak meg.


2015. márc. 2. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj... nem kell ebből ekkora ügyet csinálni, Megtartod a távolságot és ennyi. És amikor kérdezik, hogy mégis miért vagy ilyen megmondod, hogy semmi sem változott. Ők továbbra is haverok és akként is kezeld őket.

Ha ez nekik nem tetszik úgyis lemorzsolódnak maguktól.


Nem kell itt kényeskedni meg számolgatni, meg aknamezőn lépkedni. A helyzet nem változott sokat. A szabályok a régiek. Ha valóban tisztelik a kapcsolatod és sokra értékelik a barátságodat, meg fognak maradni, Ha nem akkor mennek másfelé. Ennyi.

2015. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

3 szor körülírtad a problémát.

Ha közvetlen inzultus ér, akkor azt le kell szerelned, amúgy nem kell semmit tenned. Mi van azokkal akik eleve bejöttek a srácoknak? Azok is meg tudják oldani.

2015. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tarts távolságot és nem kell változnod. Te tudod hogy mi van és, ha a barátod is tisztában van vele akkor nem lesz gond.
2015. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!