Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? (Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Van barátom, nehéz lenne megmondani, hogy mióta is vagyunk együtt, mivel hivatalosan sose kérdezte meg, hogy "na akkor leszünk-e együtt..." Nagyon nem is érdekel, viszont, több, mint egy éve ismerem, most február 16-án volt. Amikor elkezdtünk ismerkedni, én még nagyon messze laktam tőle, Győrben, így akkoriban nem tudtunk találkozni. Viszont egy féléve felköltöztem Budapestre, ő is itt lakik, és szeptemberben találkoztunk először. Nagyon jó volt, elvoltunk...:) Viszont, nagyon ritkán látom... Havonta, ha egyszer látom, már sokat mondok... Valahogy sose jön össze, és nem tudom, hogy ez így mennyire is nevezhető egy "kapcsolatnak". Valahogy egyre kevesebbet beszélgetünk, vagy, ha írunk is egymásnak, olyan semmitmondó üzeneteket. Még novemberben, decemberben nagyon jó kedvem volt, ha rá gondoltam, teljesen boldog, vidám voltam, ha küldött hangüzenetet, szinte megbizseregtem, beleestem, teljesen. Viszont Szilveszter óta nem érzem ugyanezt, nem 'kívánom' annyira, sokkal rosszabb kedvem van mindig, ha meghallom, elmosolyodom, de nem váltja már ki ugyanazt belőlem. Nem tudom, hogy ez egy aprócska völgy, a sok hegy között, vagy egyszerűen csak monotonná vált ez a kapcsolat...

Mindeközben, egy másik fiú, ő idősebb, nyáron lesz 19 éves, elkezdtem ismerkedni. Ő a sulimban most végzős és így mindennap látom. Igazából már év elején így "kinéztem", mert nagyon helyes, de gondoltam, hogy egy végzős fiú, mit kezdene egy kis kilencedikessel? Így nem foglalkoztam vele. Viszont még december közepén bejelölt és írt nekem. Semmi nyomulósat, egyszerűen rám írt, mintha tök jól ismernénk egymást és csak beszélgettünk. Azóta mindennap, már mentünk el ketten pulcsit venni, tehát már volt közös programunk is, illetve nem sokára elmegyünk majd P.Mobil koncertre, amit már nagyon várunk. Közben még be lesz iktatva egy egérvásárlás, esetleg egy séta is. Nagyon kedves, figyel rám és jól esik, hogy ő megkér, hogy a suliban is találkozzunk. Mostanában elkezdett "Kisasszonynak" és "Drágának" becézni, aminek örülök, ha egy fiú udvarias és kisasszonynak szólít, én teljesen kész vagyok. És ezt pontosan tudja.

Viszont a barátom nélkül nem tudom elképzelni a mindennapjaimat, hogy egyáltalán ne beszéljünk... Szerintetek mit kellene tennem? Előre is nagyon szépen köszönöm!

A barátom 18 éves lesz, a másik fiú 19, én pedig 16 leszek... Köszönöm!



2015. febr. 19. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
rövidebben megfogalmazni. sokszor csalódtam már hosszú leírásokban, amiket, mint végül kiderült feleslegesen olvasott el az ember. bocsi :(
2015. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg! Most már tudom mit kell tennem!:)

- Tudod, azért mert valakinek ez semmit se jelent, másnak lehet fontos.

2015. febr. 19. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akivel ritkán talizol,az nem kapcsolat,nem nevezhető semminek.Szépen építsd le magadban az egészet,minél több programot csinálj a másodikkal,mert ő az aki melletted van és foglalkozik veled.
2015. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!