Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Van barátom, de mostanában bizonyos okok miatt elég keveset beszéltünk és nem is tudtunk találkozni.

Viszont közben van egy srác, akivel neten ismerkedtem meg és elég jól el tudunk beszélgetni, meg hülyéskedni. Ő tudja, hogy van barátom, de attól még beszélget velem. Megcsalásnak számít, ha ezzel a sráccal szexes témákról is szoktunk beszélgetni?


2015. márc. 4. 09:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
attól függ mi a szexes téma. ha egymásról beszéltek vagy flörtölés jelleggel akkor bizony eléggé gáz hogy finoman fogalmazzak. képzeld el ha a barátod egy jó kis csajjal beszélgetne arról hogy mit is tudna vele csinálni. sztem te is eléggé szarul éreznéd magad!!
2015. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11. igen, tudom... valószínűleg nagyon rosszul érezném magamat. Fogok beszélni a barátommal és megkérdezem.
2015. márc. 4. 09:49
 13/24 anonim ***** válasza:
Speciel nekem nem lenne megcsalás, de attól még rosszul esne és fájna. És tudom, hogy a barátom is hasonló módon áll hozzá. A sima chatelés, netes flörtölés még szerintem a legtöbbeknél nem számít megcsalásnak, de attól még igenis rosszul esik az embernek. Nem szakítóok, nyilván, de fájdalmas érzés, és én speciel eléggé csalódnék a páromban, ha megtudnám, hogy egy csinos lánnyal szexes témákat elemezget és flörtölget. Mit csalódnék, elég nagy hisztit levágnék. Pedig nem megcsalás. Csak helytelen.
2015. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Jaaaah, szóval akkor egymásról beszéltek a szexuális téma alatt a másik sráccal? hogy egymással mit-hogy csinálnátok... Ez erőteljesen megcsalás kislány. Így már más, erre van egy nemzetközi szó: b*tch :)
2015. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

NEM! Nem egymásról beszéltünk, hogy mit csinálnánk a másikról!

Olyasmikről, hogy pl neki lent a lányokon az jön be, ha szőrös, vagy csupasz, meg milyen alkatú lányok tetszenek neki stb. Nem szexchatelünk, dehogy is!

2015. márc. 4. 10:04
 16/24 anonim ***** válasza:
Változás érkezik hozzád... Ez az előszele mint a vihar előtti csend.
2015. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Nem
2015. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
16. ezt a mondatot most nem tudom értelmezni...
2015. márc. 4. 10:17
 19/24 anonim ***** válasza:
Figyelj én magamból indulok ki. Ha elkezdek valakivel intim dolgokról beszélni, avagy bensőséges dolgokról és tetszik külsőre is, akkor nagyon hamar elkezdek utána álmodozni. Vigyázz.
2015. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ! gondolkoztam rajta, hogy kicsit leteremtelek, de inkább mégsem teszem. Hány éves vagy , hogy nem látsz át a dolgokon ?!

A pasi ezer százalék, hogy megd*gna téged.

Egy nagyon jó taktikát alkalmaz veled szemben, te pedig amint látom, be is dőlsz neki !

Tudja nagyon jól, hogy most van barátod, ezért "csak" chatel veled, igyekszik a közeledbe férkőzni. Látta, hogy a szexuális témára is vevő vagy, így még jobban nyeregben érzi magát.

tud egy nagyszerű tényt: Azt, hogy minden kapcsolatban vannak előbb-utóbb mélypontok.

Rengeteg csaj olyan, hogy amint a pasija egy kicsit hanyagolja, akkor a csaj elkezd mással bezsélgetni, társalogni, ahelyett, hogy a pasijával megbeszélné a dolgot, inkább máshol keresi meg azt, amit a barátja nem tud nyújtani neki.

Eleinte még csak beszélgetnek a másik pasival, elvégre "csak beszélgetésből" nincsen semmi. Aztán mélyebb pontra jut a kapcsolat, és a pasi elkezd többet beszélgetni a csajjal, azt az illúziót kelti, hogy ő törődik a csajjal, a barátjával ellentétben, a csaj meg ezt rend szerint be is veszi :D

Majd bead a pasi valami olyasmi szöveget, hogy Lenne-e kedve személyesen megbeszélni a dolgokat, mert úgy látja, eléggé maga alatt van a csaj, ez meg ugye nem igazán chat/telefon téma. A csaj ebbe belemegy, mert ugye "egy kis összefutás még nem jelent semmit".

személyesen a pasi igyekszik elragadó lenni, tudjátok.. jó ruhák, jó parfüm, belőtt haj, érezteti a csajjal, hogy számára fontos, meghallgatja, még egy kicsit úm. "puhítja" a csajt, és a csaj akarva-akaratlanul nem tud majd ellenállni...

mindezt miért? Mert rengeteg hü lye, naiv nő van a világon ! :D

22 éves létemre nem hiába nem akarok MÉG komoly kapcsolatot.

2015. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!