Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Van barátom, de mostanában bizonyos okok miatt elég keveset beszéltünk és nem is tudtunk találkozni.

Viszont közben van egy srác, akivel neten ismerkedtem meg és elég jól el tudunk beszélgetni, meg hülyéskedni. Ő tudja, hogy van barátom, de attól még beszélget velem. Megcsalásnak számít, ha ezzel a sráccal szexes témákról is szoktunk beszélgetni?


2015. márc. 4. 09:26
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

20as: kár hogy csak 1x lehet a helyes válaszra kattintani én legalább 1000-ret nyomtam volna!


Viszont hamár ittvagyok akkor elmondom a fő alapszabályt amit a kedves kérdező hölgy tud de nem akar felfogni:


-AMIT NEM AKARSZ HOGY VELED TEGYEN, TE SE TEDD VELE!


Amint leírtad már, hogy neked sem tetszene ha ő tenné ezt egy lánnyal, de valahogy mégis mentegetni próbáltad a dolgot ˝hogy nem volt olyan szexuális csak lightosan beszélgettetek vele˝. Szóval azt te sem bánnád ha így beszélgetne a pasid egy csajjal? Vagy?! -nalátod... csak kényelmesebb magad mentegetni mint szembenézni az igazsággal.


Mindenesetre örülök hogy beszélni fogsz a pasiddal erről a dologról,bár arra kíváncsi lennék hogy mennyit fogsz kozmetikázni a dolgokon :D Illetve sajnállak hogy a GYK-s közösség kellett hogy megmutassa a helyes utat és nem magadtól jöttél rá. Sok boldogságot :)

2015. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Ez attól is függ,menyire érzed úgy,hogy hanyagolna vagy hasonló dolog...

2015. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2015. márc. 4. 21:55
 24/24 anonim ***** válasza:

16-os vagyok:

A "érthetetlen" mondatom a 19-es megmagyarázta, csak te már gondolkozol a csevej partner szavain, mert érdekel téged, de a szokás még a "barátod" mellett tart.

2015. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!