Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet vagy a pénzt választanátok? 20/N

Figyelt kérdés

1. 22 éves srác,nincs pénze,tanul,de jóképű,a vonzalom megvan


2. 43éves gazdag pasi,nem vonzó külsőleg,de jólelkű,és lehozná a csillagokat is ha tehetné


2015. márc. 4. 11:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

A PÉNZES SZERELMET


ÁHÁÁÁÁÁÁ

2015. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Az attól függ melyikkel érzed magad jobban.

Ha egy tapasztalatlan csajszi Vagy, akit csábít a luxus világa,szeretsz divatosan öltözködni és partikra járni és élvezni az életet amíg lehet akkor a 2 nyerő.

Aki a földön jár, elfogadja a sorsát és nincsenek extra igényei és hosszú távra tervez annak inkább az 1 a nyerő.

2015. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
23%
szóval az első a szerelem? szerelmes vagy a srácba? de azért egy másikon elgondolkozol, mert sok pénze van? akkor az első k*rvára nem szerelem, r*bancka XD
2015. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

2. Mert szép dolog a szerelem és a romantika,csak amikor fizetni kell egy étteremben,vagy jön a villanyszámla,esetleg megtetszik egy szép ruha...hidd el az a kis 22 éves fiúcskát is zavarni fogja. Mellesleg 22 éves fiút 40 évesen is foghatsz magadnak.


35/N

2015. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választottam ennyi idősen és nem bántam meg.És nem marad mindig így a pénzügyi helyzete se, elvégezte az egyetemet,tanult,jó végzettsége van,szép karrier áll előtte, anyagilag is egyre jobban áll,próbál mindent megadni nekem,valamint szeret.Szóval az anyagi helyzet változhat, de szerintem a vonzalom a legfontosabb,hogy imádok ránézni,megölelni,a tulajdonságait is nagyon szeretem.Szerintem sokkal jobb együtt felépíteni az anyagi lólétet, mint beleülni készen a jobba, valami vénség mellett.
2015. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Miért írják azt egyesek, hogy ha ribi, akkor 2-es?

Írta a 2-eshez, hogy jólelkű.

Szerintem az a ribi, akinek fontosabb, hogy jóképű legyen, mint hogy jólelkű.

2015. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Amíg ugyanis észérveket állítasz csatasorba, addig a boldogságtól baromi messze vagy. Keresd meg azt a pasit, aki mellett meghal az ész. Akiről csak azt tudod, hogy ő kell neked, ha talpig toprongyban, féllábon ugrálva közlekedik is. Az ilyen érzésekért, érzelmekért érdemes élni!
2015. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Egyiket sem. Amíg ugyanis észérveket állítasz csatasorba, addig a boldogságtól baromi messze vagy. Keresd meg azt a pasit, aki mellett meghal az ész. Akiről csak azt tudod, hogy ő kell neked, ha talpig toprongyban, féllábon ugrálva közlekedik is. Az ilyen érzésekért, érzelmekért érdemes élni!"


Ezt hívják rózsaszín ködnek. Élettartama maximum 2-3 év.

Inkább gondolj arra, hogy ki az, akit 10 év múlva is tudnál szeretni, akkor is, ha elmúlik a rózsaszín köd.

Az első belső értékeiről megtudhatnánk valamit?

2015. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Mellesleg 22 éves fiút 40 évesen is foghatsz"


Ezzel nyugtatgatod magad? Én biztos nem járnék egy olyan nővel, aki az anyám lehetne.

40 éves pasinak nagyobb esélye van huszonéves csajt fogni, de fordítva szerintem nagyon gáz.

2015. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A szerelmet.

De itt én sehogy nem látom a pénz vagy a szerelem lehetőségét.

Te nem vagy senkibe szerelmes, hanem aközött vacillálsz, hogy a vonzó fiatalt, vagy a pénzes idősebbet válaszd.

2015. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!