Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek ezt a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek ezt a pasitoknak?

Figyelt kérdés
Ti megengednétek a pasitoknak hogy elmenjen kirándulni a haverjaival persze nélkuletek? Az én párom nemrég volt tengernél haverokkal egy hétre és már a kovetkezot tervezik. Engem ez nagyon zavar, tudom hogy kellenek haveros napok is de azert nekem ez sok. Szerintetek jogosan zavar ez? Vagy csak en fujom fel? A haverjanak amugy egyiknek sincs párja...
2015. márc. 4. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Ki is rohognem, ha engedelyt kene tole kernem bmire is :-). Nevetseges vagy, kerdezo, es, hogy tudd: sugosen valtoztass a hozzaallasodon, mert gyorsan egyedul fogsz maradhi igy.
2015. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
örülnék ha elmenne pár napra néha XD
2015. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonom az osszes válaszolonak. A barátom 27 éves és fél eve vagyunk egyutt. Szoval mi ezalatt meg nemvoltunk egyutt kirándulni sehol sem. Amig o elment haverokkal addig en persze tobbet baratnoztem... Ami zavar az az hogy nekem kozos kirándulást még nememlített viszont a haverokkal annál tobbet tervez. Ezenkívul mnden ok kozottunk...
2015. márc. 4. 18:10
 14/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez nem kirándulás,- nyaralás.

Ha közösen nem voltatok még, akkor annyira tán nem kötődik hozzád...

De olyan műfaj, hogy "megengeded-e" nincs: szakítás, azt lehet, ha nem tudtok ebben egyezségre jutni.

2015. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Andrea Henrietta ***** válasza:

Amit tehetsz az anyi, hogy esetleg megbeszéled vele, hogy neked nem esik túl jól hogy folyton a haverokkal megy kirándulni, és hogy esetleg örülnél neki ha egyszer veled is tervezne egy hasonlót.


Bár én azt már tapasztaltam a páromnál hogy a haverok mindennél fontosabbak (és bár nem esik jól, de tény hogy őket régebb óta ismeri mint engem, és ők voltak együtt eddig jóban-roszban...) Persze igaz hogy férfija válogatja, de én most egy ilyet fogtam ki.


Próbálj vele szépren elbeszélgetni erről, de a "megengedés" tényleg nem opció. Sosem sül ki semmi jó abból ha választás elé állítod hogy te vagy a barátai.

Ás az sem ártana ha a beszélgetéskor nem érezné különösebben hogy féltékeny vagy vagy esetleg roszra gyanakszol.

Remélem sikerül megoldjátok.

2015. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!