Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha józanul már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha józanul már túl kövér nekem a csaj, akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés

Az a durva, hogy nem is voltam részeg, csak abban a jókedvű, valamilyen szinten oldott gátlásokat felmutató állapotban voltam. Egy szórakozóhelyen ismerkedtem a lánnyal, akit olyannak láttam, akin van mit fogni (ez a típus jön be leginkább), de másnap kitisztult aggyal már feltűnt, hogy nagyon nagy feneke van, vastag karja, kibuggyanó hasa, stb., ami határozottan nem tetszik. 15-20 kilóval kéne ahhoz kevesebbnek lennie, hogy az én szememben elérje egyáltalán a felső határt.


Szeretnék tisztességes lenni, nem fogok szó nélkül lelépni, és hazudni sem akarok neki, de egyébként hiába szimpatikus a személyisége, sajnos nekem ez a test már túl sok. Azt nem közölhetem vele, hogy bocs, de túl kövér vagy. Mit csináljak?


(Senkit nem állt szándékomban megsérteni, és nekem is vannak hibáim bőven, de úgy tűnik, eléggé rámkattant a csaj. Egyébként nem feküdtünk le.)


2015. márc. 4. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
" Ne haragudj, kicsit be voltam állva, és nem gondoltam komolyan a tegnapi napot. Próbáljuk elfelejteni. Szia."
2015. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezzel az a gond, hogy másnap találkoztunk, és akkor annyira meglepett a dolog, és olyan kellemetlenül éreztem magam miatta, hogy próbáltam nem ezzel törődni, és a személyiségére koncentrálni, hátha mégis beleférne a dolog. Viszont ahogy azóta átgondoltam, rájöttem, hogy mégsem.
2015. márc. 4. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Küldd át a fb-ját. Passzold csak át nyugodtan!:)
2015. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Legyél elfoglalt, ne keresd. Szerintem érteni fog a szóból. Vagy esetleg meséld el neki, hogy nem tetszett a második randitok és nem szeretnél folytatást. Jótanács, máskor ne ismerkedj ittasan :D
2015. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy szimpatikusnak tartod és jól érezted magad vele, de úgy érzed, nem tudnál vele elképzelni semmi komolyabbat, és hitegetni pedig nem szeretnéd.
2015. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Légy őszinte! Ne haragudj, de 'túl sok' vagy nekem!
2015. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!