Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert annyira gaz ha egy lany...

Miert annyira gaz ha egy lany kover?

Figyelt kérdés
Bevallom en is az vagyok... de en teszek ellene (rendszeres mozgas , etrendvaltoztatas hetente csak egyszer eszek.egy kis edesseg /telleg csak kicsit / stb.) Megis csufolnak meg piszkalnak erte (95%-ban fiuk) es hiaba vagyok veluk kedves azer csak piszkalni tudnak.......most ezt mier csinaljak??mier vayyoke-miatt annyira ciki?? (hozzateszem 116kilorol fogytam le 90-re fel ev alatt)

2015. febr. 25. 14:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
71%

Ezt a kérdést teljesen felesleges volt feltenni. Kérdésedre válaszolva azért, mert egy nő ha túlsúlyos rettentő taszító tud lenni már elnézést.

És fogadd gratulációmat a nagy fogyásra és csak így tovább. Következő fél év múlva mikor 70 kiló leszel, akkor meg irigykedni fognak :)

2015. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
nem ciki csak egészségtelen és undoritó :) na de akkor hajrá fogyál még egy 30 kilot azt mingyart nemfognak csufolni ;)
2015. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem kéne kretén emberek véleményére hallgatni. Én most is 116 körül vagyok, a párom imád és tetszik neki, hogy nem vagyok csontváz. Így is van, aki szerint undorító vagyok, de ki nem sz.ja le? A lényeg, hogy annak tetsszek, akinek kell. És persze az egészség, amiatt akarok én is fogyni. egyébként gratulálok, nagyon ügyes vagy, hogy ennyit fogytál.
2015. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Előző vagyok: számomra meg az a taszító, amikor egy ember sík buta :) Én lefogyhatok, de akinek nem adott észt az Isten, az már hülyén fog meghalni, semmit sem tehet! Szerencsére az ilyenek ahhoz is hülyék, hogy felfogják, milyen ciki ez :D
2015. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Mindig cikizik azt, aki más, lehet kövér, nagyon sovány, szemüveges, vörös hajú, nagy orrú, stb.

A kövérség nem túl vonzó (akár férfi, akár nő) az illető, és az egészségre is rossz hatással van.

Az tök jó, hogy teszel ellene! Gratulálok az eddig eredményhez! Csak így tovább! Ügyes vagy! A csúfolódókkal meg ne foglalkozz, csak magaddal és az egészségeddel.

2015. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg 47 kiló vagyok, és azért piszkálnak mindennap.


Az embereknek semmi sem jó.

2015. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Az a gáz, ha valaki kövér (nem betegségbõl kifolyólag) és nem tesz érte semmit. Te nem ez a kategória vagy, mert megdolgozol a jobb külsõért, így ne foglalkozz vele mit mondanak.

Majd megbánják, amikor bombázó lesz belõled a kitartásodnak köszönhetõen. : )

2015. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Hat azert 116 kilo es a csontvaz kozt van egypar atmenet..
2015. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Van, ez igaz. De nem tök mindegy? 60 kilósan már ugyanúgy szekíroznak, hogy milyen dagadt vagy, mint 116 kilósan. Na, aközött viszont elenyésző különbség van.
2015. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Ne is foglalkozz a rosszindulatú, negatív emberekkel.

Gratulálok a fogyáshoz, csak így tovább! :))


(Mindig lesznek olyan emberek, akik találnak kivetnivalót az emberek külsejében, viselkedésében..., ez ilyen)

2015. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!