Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beakar kavarni az exem? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beakar kavarni az exem? Csak nekem fura sztori? Velemeny? Kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Az exem kb2honapja jelolt be kozossegin. Kb 3eve jartunk.

Szoval bejelolt es beszeltunk par mondatot.

Nekem akkor nem volt fura csak kellemetlen.

En sose A. irtam ra.mivel nekem sem esne jol ha a mostani parom az exevel csevegne.

Azota az exem minden nap ram ir. Nekem ez fura.

Facen minden kepemet lajkolja stb.


Az elejen nem volt fura...ugy gondoltam csak beszelgetni akar.

De ami most tortent szamomra erdekes. Az alabbi sztori csak szeri tem olyan mintha ossze akarna ugrasztani a parommal?


Parom motorozik ezt az exem is tudja mert latta a parom kepet es a motorojat is facen nalam.

Most ramirt az exem hogy mi voltunk.e ma a varosunk boltja elott motorral mert a csaj basonlitott ram.o meg pont arra nart busszal es latta a motorosokat. A motor meg olyan volt mint a parome...mondom nem mi voltunk.

Ezek uta. Nem hagyott nyugodni....faggatoztam....Kerdeztem milyen ruha volt a motoros sracon. Teljesen pontosan leirta a parom ruhajat (ugye facen is abban van a pasim lefotozva)

Kicsit ideges lettem.... Mert paromnak ritka mocija van....ilyet meg sosem lattam a kusvarosban ahol lakunk. Szoval egyedi a szine is.


Nos total katyvasz van bennem....

Plusz kerdeztem mimor latta azt mondta delelott.

Az exem azt is tudta hogy delelott kozmetikusnal voltam.mivel kerdezte mit csinalok ma.



Tehat szamo ra olyan mintha azt akarna kihozni hogy a parom mas novel enyelgett egy parkoloban mikozben nekem mashol volt dolgom.

Es ossze akarna ugrasztani minket.


Ez csak szamomra fura?

Komolyan vonjam kerdore a pasimat hogy volt.e ma motorozni?

Ebbol balhe lesz...mert komolyan beletette ez a hulye a fulembe w bogarat


2015. márc. 4. 19:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az irasert de telorol irok es elegge remeg a kezem az idegessegtol
2015. márc. 4. 19:54
 2/5 A kérdező kommentje:

A parom motorja amugy lent all a garazsaban a kocsija mellett. A moci total letakarva.meg a kereke is... Ahhoz hogy kihozza kikell allnia a kocsival meg felkell firgatnia a garazst:)


Nemhiszem hogy kiszenvedte ma onnan :)


Amikor motorozik es en dolgozom akkoris az elso utja hozzam vezet.


Plusz miutan vegeztem a kozmezikusnal 1.2ora utan beugrottam hozza...nemhoszem hogy vallalta volna a lebukast.


Nekem ez fura

2015. márc. 4. 19:57
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha hazajon a melobol kerdezzem meg hogy volt.e ma motorozni?


Pont O maga mondta a napokban mikor beugrott a melohelyemre motorral hogy hideg van meg. Ezert takarta le kozolte hogy csak akkor megy ha enis megyek majd vele es meleg lesz

2015. márc. 4. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj le.
2015. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tönkre akarja tenni , a jelenlegi kapcsolatodat. A saját önös érdekei miatt , vagy abban reménykedik hogy veled lesz vagy pedig h te is rosszul érezd magad. Ne írj neki vissza , ne foglalkozz vele ilyen emberel nem is érdemes.
2015. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!