Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra kért, hogy várjak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tsubasa_fan kérdése:

Arra kért, hogy várjak rá másfél évet, mit csináljak?! (Hosszabban lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó, hogy 1 évet eggyütt voltunk a párommal, aztán szakítottunk. A szakítás oka, a távkapcsolat volt. Nagyon szeret engem, és én is nagyon szeretem őt, de se Ő, se én nem bírjuk ki egymás nélkül. A mai nap folyamán sikerült megbeszélnünk végre a dolgokat. Kiderült, hogy másfél év múlva felköltöznek Pestre, és azt kéri tőlem, hogy várjak rá. MÁSFÉL ÉVET. Ő addig nem akar velem összejönni, amig ilyen távol vagyunk egymástól.. Pedig heti 3x-4x lementem hozzá, hétvégén ott is aludtam náluk. Nagyon sok mindent átéltünk eggyütt, nagyon sokan szétakartak minket szedni az állítólagos "barátaink." De kibírtuk! Mit csináljak? Nagyon nehéz lenne kibírni a másfél évet, nélküle, miközbe tudom, hogy szeret, és én is szeretem őt. Beszélgetni akar velem, találkozgatni, de ezeket csak úgy, hogy nem vagyunk eggyütt. Valaki valami tanács? Nagyon szépen köszönöm előre is mindenkinek, aki értelmes választ tud adni a kérdésre!
2015. márc. 5. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem lehet együtt lenni, ha szeret és beszélgetni akar és találkozgatni.
2015. márc. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyival még kiegészíteném, hogy alapból nem is lenne baj az egésszel, mert ahogy tudtam suli után, indultam is hozzá. Az a legnagyobb probléma, hogy távkapcsolatunk van, és az anyja megutált engem, mert a szakítás után, elég ocsmány módon beszéltem vele, amit nagyon megbántam... De ő megtiltotta, hogy mégegyszer belépjek a házukba. Nagyon nehéz ez az egész...
2015. márc. 5. 08:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez kicsit durva. Mármint érthető, de azalatt a másfél éva alatt igazán ismerkedhetnél mással is.Én megmondanám neki, hogy nem fogok várni, de ha másfél év múlva úgy alakul, akkor majd folytatjátok.
2015. márc. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bírom az ilyen hülyéket, akik a kevés helyett a semmit választják... nálunk ez soha nem is merült fel, inkább ritkán, mint soha.
2015. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talonban tart téged.
2015. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kisajátítás új formája.


És addig te rohadj meg egyedül, amíg ő boldogan duvajkodik másfél évig? Mit képzel ez? Szard le, tegyél le róla, keress valakit, ne pedig magadat foszd meg a társaságtól egy kétes kimenetelű kapcsolatért. És ha másfél év után 1 hónapot tudtok csak együtt lenni? Megérné vajon egy ilyen dologra 18 hónapot várni? Persze hogy nem. Lépj tovább, őt meg hagyd ott a pi€sába. Eleve hogy szerethet valaki téged, ha azt akarja, hogy másfél évig legyél magányos?

2015. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a vicc kategória! Aki rendesen együtt van a párjával, van olyan ők se találkoznak 1-2 napig. Én is távkapcsolatban vagyok, hetente egyszer találkozunk, de kitartunk egymás mellett...


Ez, hogy ti heti 3-4 alkalommal is találkozhattok, hát ne haragudj de itt semmin nem kellene problémáznotok, nagyon szerencsések vagytok. Ez a lány vagy nem szeret igazán vagy már mást szeret :)

2015. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha szereted, várj rá 1,5 évet... Csak ne lepődj meg, ha ő egy év után már rég együtt lesz valakivel, te pedig elpocsékoltál egy évet, holott találhattál volna magadnak egy rendes lányt. Ha heti 3-4 alkalommal találkoztatok, Te voltál az, aki lement hozzá, neki egy fillérjébe nem került, akkor most is megengedné. Csak kifogásokat keres, és hidd el, ha vársz rá, borzasztóan fel fogsz sülni.
2015. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy az a baja, hogy nincs az mint a legtöbb párnál. "2 Perc, és átugrok kicsim." Hogy nem lehetek vele, amikor csak akarok, és hogy órákat kell várjon arra, mire leérek hozzá. És pluszba ott van, hogy az anyja megtiltotta, hogy mégegyszer belépjek a házukba.

Neki pedig nem jó az, hogy lemegyek hozzá, de nem lehetünk náluk. Pestre utál feljárni, én akár még arra is képes lennék, hogy lemegyek hozzá, kifizetem azt a 2000-et, aztán pedig eggyütt feljövünk Pestre, és nálunk leszünk.

2015. márc. 5. 08:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, hát tudod ki várna rá másfél évet.

Ha szeretne, akkor feljárna hozzád és nem várná el, hogy te járkálj. Az nem indok, hogy Pestre utál feljárni, ha szeretne, megtenné.

Én is utáltam anno fél 5-kor feltenni, majd 2 órát utazni+ átszállásnál a várakozási idő, hogy időben beérjek a suliba, de minden 2. hétben bevállaltam.

Ő is utált fél 5-kor felkelni, hogy reggel beérjen a munkahelyére, de ő sem hisztizett. Utáltuk, de több időt lehettünk együtt.


Az a r..hadék csak talonban tart. Ha addigra nem jön össze más p..na, akkor ott leszel te és kiszolgálod, ahogy ezelőtt is lementél hozzá.

Én nem dobnám ki másfél évemet az ablakon, valami idióta miatt.

Ha mégis vársz rá, akkor hatamlas butaságot fogsz elkövetni.

2015. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!