Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudja egy csomó férfi/nő, hogy a bartájuk/barátnőjük a "legszebb", mikor egyértelmű, hogy nem így van?

Figyelt kérdés

Alapból értelme nincsen, az ilyen hazudozásnak. Mégis megteszik! Ráadásul valami iszonyú kínosan, össze-vissza hazudozva, eltúlozva a dolgokat, holott tudják, hogy amit mondanak nem fedi a valóságot. Pl. hogy lehet azt állítani, hogy xy a legszebb a világon? Végignézett mindenkit? Honnan tudja, hogy nem lesz később valaki még szebb a számára? Úgy már elfogadható lenne a hazugság/eltúzlzás, ha hozzátenném, hogy "legalábbis jelen pillanatban". Vagy "igaz, ha elfogulatlanul nézem, vannak nálad szebbek, de Téged szeretlek így nem érdekelnek ők".


Na mindegy, fogadjuk el, ez egy álságos, képmutató világ. De néha igazán röhejes az efajta hazudozás. Pl rámondani, hogy legszebb egy ork-arcú csajra vagy egy pálcika kar, torz arcú csávóra, igazán nevetséges, mert nyílvánvaó, hogy nem igaz. Az meg elhiszi a párjának... Ha-ha. Azt kell mondjam, hatalmas kamu az egész.


Szakítások utánű általábam kiderül, hogy NEM volt igaz ebből semmi. Hmmm... Akkor valószínűleg a többinél sem igaz! És szakítás után ki is fog derülni! Hányan élhetnek ebben a tudatban, hogy a "párjuk" szerint ők a legszebbek, legjobbak miközben amúgy nem? (olyannira, hogy sokat meg is fognak csalni vagy elhagynak egy jobbért. Na nesze neked igazmondás!)



2015. márc. 5. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért, szerinted mindig mindent szó szerint kell venni? Amikor azt mondja az ember a párjának, hogy zseniális mert be tudta szerelni a villanykörtét akkor se úgy gondolja, hogy a párja intelligenciája a rakétatudósokéval vetekszik. Általában felesleges hozzátenni ezeket, hogy jelen pillanatban meg vannak más szép emberek is mert nem ez a lényeg és egyértelmű, hogy így van.

De nem is igaz feltétlenül amit írsz mivel egy rakás ember tényleg a párját látja a legszebbnek és nem kell ehhez végignézni mindenkin... Mondjuk én direkt figyelem néha, látok-e vonzóbb férfit mint a párom de eddig a 6 hónap alatt nem sikerült ilyet találnom.

Az már az ő bajuk, ha valaki olyan emberrel jön össze aki nem tetszik neki, de most az mit mondjon a másiknak szerinted? "Nem jössz be de szar egyedül."? :D

2015. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

És akkor most mit akarsz? Megváltoztatod az emberek véleményét?? Ki nem sz**arja le, hogy te hogy gondolod.

Te így gondolod és ennyi.

2015. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nekik tényleg ő tetszik, kedves egyszerű, éretlen barátom. :)
2015. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
én szerelmes vagyok a szerelmembe, ős a legszebb a világon, imádom. amikor először megláttam, már akkor is beleszerettem a szépségébe, utána meg a személyiségébe, ami még szebbé tette. nekem tényleg ő a legszebb a világon, nem kellene más. aaz meg ha valakinek csúnya párja van, még ő találhatja szépnek, hiába tudja, hogy van tőée szebb a világon. De ha valaki megdícséri a párját az neked miért fáj?
2015. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mindenkinek más tetszik ..
2015. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!