Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha azt érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha azt érzem hogy csak akkor lehetek boldog egy életen át egy lánnyal ha annak én vagyok az első?

Figyelt kérdés
Nem tudom de ha elkezdek gondolkodni hogy esetleg olyansvalakivel kell eggyütt élnem akinek nem én voltam az első az nekem valahogy ku rva szar érzés, ha belegondolok hogy elöttem valakivel... 18f
2015. márc. 5. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is kiütközhet később a dolog.


Nem egy barátnőm,barátom mondta már,hogy mindketten első szerelmükkel voltak akiknek szintén ők voltak az elsők. 22-23 évesek és már egyik sincs együtt első szerelmükkel. Az egyik félnél kiütközik a dolog,hogy mással is kipróbálja a dolgot,mert túl korán lett szerelmes stb.


Szóval szerintem amit érzel azt lehetetlen kivitelezni főleg a mai világban!!!

2015. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha a barátnőm nekem addja a szűzességét én megelégszem vele egész életemben, ő is így van vele
2015. márc. 5. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!