Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ebből nem lesz szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ebből nem lesz szakítás?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel történt egy rossz dolog,a házi kedvence meghalt.De mostanában olyan más velem,időt kért amit én megadtam mert szeretem meg türelmes vagyok.Igaz utalt hogy én nem vagyok olyan mint az ideálja,tegnap este beszéltünk szívet is küldött,de félek hogy az lesz amitől tartok.Volt már szakításom,de ha a barátnőmet elveszíteném azt nem élném túl.
2015. márc. 7. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog azért szakítani veled mert meghalt a házikedvence.
2015. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fölösleges erre ráparázz, majd ott minden ki fog derülni azzal, hogy ezen rágódsz nem tudsz semmin se változtatni.


házi kedvenc halála szerintem nem ok arra, hogy kerüld a szerelmed/barátod ez már inkább arra utal, hogy valami nincs rendben és kifogásokat keres.

2015. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most ez miatt szakítana veled? Miért is?! Nem értem.Nem vagy az ideálja,hát ez már elgondolkoztatóbb...
2015. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!