Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viseljem el, hogy azzal a lánnyal is beszélget?

Figyelt kérdés

Elég féltékeny típus vagyok, de azért annyira nem, hogy megtiltsam a páromnak, hogy más lányokkal beszélgessen vagy találkozzon. Viszont ez a mostani helyzet kicsit (nagyon) zavar. 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. A szerelem megvan mindkettőnk részéről, és jól meg is vagyunk minden értelemben. :) A gond ott kezdődik, h az előttem levő szerelme (akivel össze akart jönni éveken át, de valamiért nem került rá sor soha) újra megkereste azzal, hogy az anyukája nagyon beteg, az is lehet, hogy meg fog halni. Tudom, szörnyű lehet, és meg is értem, hogy a barátom ezért újra elkezdett vele beszélgetni, lelki támaszt nyújt neki nap mint nap. A lány még mindig szerelmes a barátomba, de a barátom mondta neki, hogy csak barátként beszélgethetnek. Ezért nem is szóltam érte semmit, hagytam. De sajnos ez odáig fajult, hogy a barátomban újra feléledtek a régi érzések a lány iránt kicsit. Nem szerelmes, engem szeret, és nem szeretne elhagyni sem. Elmondta nekem, hogy felkavaródtak benne a régi érzések, de megnyugtatott, hogy ez nem jelent semmit, mert amit irántam érez, az erősebb ennél. Viszont engem így már nagyon zavar, hogy beszélgetnek. Megtiltani nem szeretném neki, de ezt a mostani helyzetet én nem fogom tudni sokáig elviselni, mert félek, hogy elveszíthetem, ha továbbra is beszélgetnek...igen,féltékeny vagyok,nagyon. Mit kéne tennem? Mi lenne helyes? Viseljem el továbbra is, hogy vele beszélget (állítólag csak az azért, mert segít átvészelni neki, hogy az anyukája beteg)? Vagy mondjam meg neki, hogy ne beszéljen vele?

19/L


2015. márc. 7. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, ezen a ponton nem tilthatod meg neki, így vagy úgy, de ott lesz a lány mellett. De ebben semmi rossz nincs. Legyél megértő és türelmes.


23/F

2015. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nem helyes hogy beszélgetnek. Én a helyedben elmondanám ezt a páromnak és kérném hogy döntse el, kit választ. Ez már az a helyzet, ahol csak egynek van helye. Inkább érjen véget most, mint hogy a nagy pátyolgatás addig fajuljon hogy megcsal, te meg összetörsz.
2015. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kendrazoltan ***** válasza:

Most nagyon konkrét leszek, ezért kérlek ne haragudj:


Ha ennek nem veszed elejét, akkor nagy eséllyel el fogod veszíteni.Pont.


Az ilyen emberek, mint ez a lány, azok olyan igazi patkány módon operálnak, nincs egy egyenes és őszinte megnyilvánulásuk, minden mondatuk és tettük mögött ott az önző szándék. Ez a mostani például egy ürügyet használ arra, hogy aktivizálja a "baráti" viszonyt, ami lehetőséget ad majd arra, hogy elédesgesse tőled a párod...erre rá kell világítanod a párod számára is. Nem arra van szükség, hogy eltiltsd tőle, vagy bármi ilyesmi, mert az a lehető legrosszabb, amivel ennek a lánynak a malmára hajtod a vizet. A lehető legnyugodtabb hangvételű beszélgetés keretében meg kell kérni a párod arra, hogy figyeljen oda erre és vegye észre azokat a jeleket, amik alátámasztják azt, hogy ez a lány nem barátilag szeretne közeledni...

2015. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi rossz nincs abban, hogy valakinek a párja egy olyan férfit / nőt vigasztalgat, aki iránt többet érez mint barátság? Hát érdekes felfogás... :) Én nem tűrném el a férjemtől és ő sem tőlem - jogosan.
2015. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!