Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ócska r. banc vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ócska r. banc vagyok?

Figyelt kérdés

2 éve szerelmesek voltunk egymással egy srácba, de a táv miatt nem jöttünk össze. Lett más nekem, neki nem. A jelenlegi barátommal együtt élek 2 éve, de kínszenvedés. Anyagi okokból nem tudok elköltözni, keveset keresek. Családom nincs, barátaim nincsenek.

A srác fél éve megkeresett, hogy ő azóta még mindig szerelmes belém, hozzunk össze valamit. Nem is volt addig senkije, pedig korábban cserélgette a lányokat. Ugyanúgy keresünk, pokoli keveset, és ő még a szüleit is támogatja. Annyit tudunk összedobni, hogy ez egyikünk odaköltözhet a másikhoz. Beszélt a szüleinek rólam, lakhatok náluk, ha odaköltözök, de csak még a papírjaimat megkapom, utána munka. Jobb lenne, ha ő jönne hozzám, de addigra lakást kell keresnem, a papírok miatt elhúzódhat, neki nyelvet kell tanulni.

A barátom meglátta, hogy beszélünk, nekem esett, hogy ez mi, ezt mire vélje, összetört pár dolgot a gépemen, majdnem én is kikaptam. Írt a srácnak, hogy tűnjön el az életemből mindörökre, mert ha még egyszer rám ír, kitesz engem az utcára.

Bocsánatot kértem szegénytől a balhéért, falazott, meg mondta, nem gond, így is szeret, semmi baj nem történt.

De szánalmasan érzem magam.


Mit lehetne tenni?


én: 21N, barátom: 28F, srác: 26F


2015. márc. 7. 20:05
1 2 3
 1/30 B.G 88 ***** válasza:
Őszintének lenni a pasiddal mondjuk nem ártana...
2015. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Akkor kirak az utcára.
2015. márc. 7. 20:08
 3/30 anonim ***** válasza:
Ok-ok, nem vagy egy angyal, elismerem, de "összetört pár dolgot a gépemen, majdnem én is kikaptam". Biztos, hogy nem tudsz menni máshova, barátnő, esetleg?
2015. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

A barátom eddig csak lelkileg bántalmazott, esett már nekem ok nélkül kicsit fizikailag is, de max megszorította a csuklóm vagy rángatott.

Nincs barátnőm sajna.

És most elvesztettem a másik srácot is :(

2015. márc. 7. 20:10
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem biztos, valószínűleg ő is tudja, hogy nem vagy jó helyzetben. Legfeljebb vár rád még. De akkor is jó lenne valamit kitalálni, mert legközelebb lehet nem csak majdnem lesz. Kollégium se játszik, vagy arra meg nem lenne pénzed?
2015. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
pech.
2015. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

A másik srác a szánalmas. Minek zaklat, ha úgysem képes veled lenni.

"Nem is volt addig senkije, pedig korábban cserélgette a lányokat" Na persze...

Tiszta szégyen ez a gyerek!

2015. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

milyen papirokat kellene intezned??


Egyebkent meg...el kell dontened, h mit akarsz, es nyilt lapokkal jatszani, az, h nem vagy oszinte, es titokban alakitgatsz egy b-tervet, az tenyleg kicsit rossz.

2015. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok diák, nem lehetek kolis.

Ő beszélt rólam a szüleinek, nincsenek elragadtatva, hogy azért mégiscsak egy idegen külföldi lány, de ha ő választotta, legyen, lakhatnék ott. Én több nyelven beszélek, Európa bármely országában találnék munkát, csak neki bonyolult a papírok, vízum meg miegymás miatt.

Ezt tárgyaltuk ma, hogy akkor végre lépünk. És pont most lett ennyi róla.

2015. márc. 7. 20:15
 10/30 A kérdező kommentje:
Papírokat. Én európai vagyok, ő nem, neki vízum kell.
2015. márc. 7. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!