Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várnátok, ha olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnátok, ha olyannal kezd kialakulni valami, aki (rossz) kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy nem tudom, meddig kell még várnom, hogy a kapcsolatának vége legyen. Nem mer szakítani a lánnyal, mert vettek együtt egy lakást, amire az összes pénze ráment, és tartalék nélkül nem nem szeretne magára maradni lakás nélkül (külföldi, nincs itt senkije, akire számíthatna ha anyagi gondja van). Ezért most azt mondja, gyűjt és a lányt igyekszik eltávolítani magától minél jobban, hogy ne akarjon bosszút állni amiért elhagyta, és békében elrendezhessék a lakást is a szakítás után. De már hónapok teltek el, nagyon elfogyott a türelmem... de közben úgy érzem, hogy ez egy különleges dolog lehetne köztünk, jól összeillenénk. Ti meddig várnátok? Mit tennétek ilyen helyzetben? 27/L
2015. márc. 7. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én alapból nem foglalkoznék olyannal, aki "rossz" kapcsolatban van. Már megjártam egyszer egy ilyen lánnyal. Soha többé.


27/f

2015. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Le fogtok nyakazni, de számomra aki kapcsolatban van az kapából "tabu" és nem firtatom a dolgot.
2015. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is tabu, de mivel ez egy munkahelyi környezetben barátságként kezdődött, sajnos nem derült ki rögtön. Észrevétlenül többet kezdtem érezni mint barátság, és mire megtudtam, nem voltam képes csak úgy lezárni.
2015. márc. 7. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én hagynám a helyedben...
2015. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!