Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik csaltak már meg valakit:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csaltak már meg valakit: miért tettétek? Volt utána bűntudatotok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 00:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10

Neked minek kapcsolat?:D

Inkább állj ki az utcára,'oszt keressed magadnak a pénzt...mindenki jobban jár!-.-

2015. márc. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11

Neked mégis mi a bajod?? :O Tanulj már meg olvasni, bmeg! Állj ki te pénzt keresni,nekem van rendes munkám! Te meg akkor vess rám követ,ha te tiszta vagy,mint a patyolat! Egy megcsalás az életben k..válkodásnak számít,vagy mi a fene?? Szerintem te nem ezen a világon élsz.

2015. márc. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat meg általánosságban vonatkozik,te értelmi fogyatékos. Nem a nemi életemre. (Ja,mivel gyenge elméjű vagy..tehát NEM ismerem ki magam,ezért nem ígérek semmit feleslegesen). És ez az élet bármelyik területére vonatkozhat.
2015. márc. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Te biztos értelmes vagy.

Te, aki részegen csalja a pasiját...

2015. márc. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mit pattogsz itt tovább,ha már privátban is oltasz..felnőhetnél.
2015. márc. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
tudjátok, h csak az erőszak old meg mindent, felénk így mondják itt Mátészalkán, h mindegy, h ki mit mond, úgyis a fegyverek minősége számít
2015. márc. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 spire2 válasza:
Az első után felköptem és aláálta,aztán már nem
2015. márc. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!