Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltmár nektek olyan szakítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltmár nektek olyan szakítási indok ami szánalomra méltó?

Figyelt kérdés
Kinek milyen béna ok volt az amiért szakított veletek valaki?
2015. márc. 8. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt mondtam valakinek, hogy jobbat érdemel nálam. Persze nem miatta, hanem miattam, mert a béka segge alatt volt az önbecsülésem. Már nagyon megbántam.
2015. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, 5 nap után benyögte, hogy nem tudna velem annyit együtt lenni, amennyit szeretne. Nem költöznék-e oda hozzá 5 nap után.. Amúgy meg tök megoldható lett volna, de neki így nem ment volna..
2015. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jaja... A túl jó vagy nekem szöveg. Látom, ez alap, mindenki megkapja egyszer életében. :D Én mondjuk csak bambultam ki a fejemből, hogy atyaég, melyikünk szánalmasabb, ő vagy én.
2015. márc. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

4. randin nem dobtam szét a lábam.

2 nap múlva jött az sms "bocs de ez nekem nem megy."


Ami konkrét szakítás volt (3 hónapos kapcsolatnál): "Mindenkinek ugyamígy befekszel az ágyába, ugyanezzel a tekintettel, ugyanígy sírsz, ehhez értetek nagyon, hogy manipuláljatok minket, de rossz helyen próbálkozol."


(Sose csaltam meg, csak alkesz volt, skizo, és durván üldözési mániában szenvedett.)

2015. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Rosalie23 válasza:
Nekem most két év után olyat ir h zárjuk le mert ő ismerkedne. Hàt köpni nyelni nem tudtam de voltak jelek h nem érdeklem pl 1 honapja nem is làttam...
2015. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Ráadásul írásban? Ejj, de paraszt.

2015. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!